Vilniuje, Fabijoniškėse, moteris važiuodama automobiliu susidūrė su paspirtukininku. Susidūrė ne tikrąja to žodžio prasme, bet tiesiog susitiko vienas priešais kitą ir įvyko konfliktas, mat paspirtuko vairuotojas nutarė pamokyti vairuotoją, praneša LNK.

Įvyko žodinis susidūrimas, vairuotoja pristabdė, kad paspirtukas galėtų pravažiuoti, bet paspirtukininkas automobilio vairuotojai turėjo pretenzijų.

Kalba truko apie minutę, bet iš tos minutės turbūt 50 sekundžių buvo vien keiksmažodžiai.  

Susidūrimo vietoje yra automobilių stovėjimo aikštelė, bet greičiausiai ją pasidarę yra gretimo daugiabučio gyventojai, kadangi į kiemus mašinos nebetelpa. Iš tos vietos, kuri važiavo paspirtukininkas, yra ženklas, kad vieta yra skirta dviračiui. Bet iš tos vietos, kur moteris įvažiavo su automobiliu, tokio ženklo nėra.  

Pareigūnai išsiaiškins, kas kaltas, bet įdomiausia detalė, kad paspirtukininkas yra ne eilinis žmogus, jis yra Elektrėnų policijos komisariato reagavimo skyriaus viršininkas Giedrius Vitkauskas.  

Automobilio vairuotoja įdėjo jo nuotrauką į feisbuką ir žmonės iš karto atpažino, taip pat atpažino pavaldinį ir jo viršininkas. Pareigūno elgesys yra vertinamas ir, kaip sako teisėsaugininkai, policininkams yra keliami aukštesni reikalavimai negu eiliniam žmogui. Tai ne tik fiziniai, bet ir moraliniai, ir elgesio reikalavimai. 

Automobilio vairuotoja sako, kad ir automobilis buvo apgadintas.

Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja pakomenavo šią istoriją. 

– Pasirodęs vaizdo įrašas yra vertinamas neigiamai ir toks pareigūno elgesys yra netoleruotinas, todėl vadovybės sprendimu jis bus vertinamas pagal galiojančius teisės aktų reikalavimus. Vaizdo įrašas ir visa medžiaga perduota imuniteto valdybos pareigūnams įvertinimui ir artimiausiu metu bus priimtas sprendimas, ar pradėti tarnybinį patikrinimą. Taip pat medžiaga galimai bus perduota pareigūnų etikos komisijai, kuri taip pat svarstys pareigūno elgesį, ar jis yra etiškas?  

Etikos komisijos sprendimas tiesioginių teisinių pasekmių neturi, tačiau, vertinant pareigūno tarnybą kasmetinio vertinimo metu, į tai yra atsižvelgiama. Ir vertinant pareigūno veiklą, į tai bus atsižvelgta.

Pareigūnas gailisi dėl vakarykščio įvykio. Supranta, kad pasikarščiavo, gailisi ir atsiprašo už savo žodžius.  

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

13 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist