Bendrovei „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) pradedant diegti išmaniuosius elektros energijos skaitiklius, viena iš vartotojų grupių, kuriems skaitiklis bus įrengtas prioritetine tvarka – gyventojai su negalia, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Kaip teigia ESO atstovai, išmanieji skaitikliai negalią turintiems vartotojams bus įrengiami pateikus prašymą. Išmanioji elektros energijos apskaitos sistema bus diegiama asmeniui, kaip jis apibrėžtas Neįgaliųjų socialinės integracijos įstatyme. Paraišką teikiantis klientas turi būti nekilnojamojo turto savininkas.

Prašymo formą dėl išmaniojo elektros apskaitos prietaiso įrengimo ir sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo reikia pildyti internetu. Prašymo formą galima rasti čia. Prireikus pagalbos teikiant paraišką, ją galima gauti paskambinus bendruoju ESO klientų aptarnavimo telefonu 1852.

Pateikus prašymą klientai iš karto gaus patvirtinimą trumpąja SMS žinute, apie sėkmingą prašymo priėmimą, o bendrovės atstovai dėl skaitiklio keitimo susisieks per 10 darbo dienų.

ESO pažymi, kad kartu su prašymu dėl išmaniųjų skaitiklių diegimo papildomai turi būti pateiktas neįgaliojo pažymėjimo numeris ir jo galiojimo data arba neįgaliojo pažymėjimo kopija. Pažymėjimas turi galioti ne trumpiau nei 4 mėnesius nuo prašymo pateikimo operatoriui dienos.

Primenama, kad išmaniojo skaitiklio pakeitimas gyventojams nieko nekainuoja, o apskaitos prietaiso keitimą vykdantys ESO inžinieriai ar rangovai už tai jokio mokesčio neima. Skaitiklio keitimus vykdantys darbuotojai vilki specialią aprangą ir visada turi ESO patvirtintą pažymėjimą.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

30 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist