Trečiadienio rytą į studijos „Vilkės namai“ atidarymo šventę, esančią „Outlet Park“ Laisvalaikio terasoje, sugūžėjo būrys svečių, kurių tarpe  ką tik antrojo vaikelio susilaukusi operos solisto Rafailo Karpio žmona Diana Karpė su dukryte, labdaros projekto „UNITED Voices“ iniciatorė amerikietė Shasta Miller, fotografė Raimonda – Vyšnia, renginių organizatorė Eglė Jasutytė – Mažintė su kolege Ingrida, kompozitorė ir choro„Viva” vadovė Vilija Mažintaitė, „Keturios kėdutės” savininkė Justina Obolevičienė, žurnalo „Mažylis” redaktorės pavaduotoja Gintarė Kairytė, „Stiprios sielos studijos” įkūrėja Viktorija Šatkauskienė, architektė Toma Kartočienė, „Joi move” atstovė Lietuvoje Rūta Lelytė – Aukštopaitienė ir kiti.

„Vilkės namai“ – tai unikali studija moteriai, mamai, jos vaikui, jos šeimai, kur siūlomos išskirtinės veiklos, užsiėmimai, mokymai bei susitikimai.  Atidarymo renginio svečiai čia ne tik linksmai šnekučiavosi, užkandžiavo bei iš arčiau susipažino su išpuoselėta „Vilkės namų“ studija, bet ir turėjo progą išgirsti keletą studijos dėstytojų pristatymų. Savo paskaitas pristatė „Vilkės namuose“ seminarus vedanti neuromokslinikė, lektorė ir emocinės sveikatos tyrinėtoja Laura Mačiukaitė. L. Mačiukaitės seminarų metu studijos lankytojoms pristatomi moters raidos, moters vystymosi ir moters smegenų veiklos aspektai, planuojamas seminarų ciklas itin aktualia vaikų reakcijų, emocijų, bendravimo su tėvais tema. Atidarymo renginyje taip pat kalbėjo Ugnius Leimontas – sąmoningumo, savistabos ir meditacijos mokytojas, „Vilkės namų“ studijoje vedantis meditacijas suaugusiems, meditacijas vaikams su tėvais, vaikų sąmoningumo valandėles.

Studijos įkūrėjos Eglė Aukštikalnienė ir Indrė Zaveckienė pasakojo: „Vilkės namai“ – tai svajonė, atkeliavusi kartu su mūsų mažų vaikučių atėjimų į šį pasaulį. Tai svajonė, kad moteriškumo ir motinystės veiklos būtų vienoje jaukioje ir išskirtinėje vietoje. Tai svajonė, kuri su didele meile tapo namais. Žinome, kad viską darant su meile ir džiaugsmu, džiaugsmo grįžta kelis kartus daugiau. Tas tikėjimas mus ir vedė nuo tada, kai atsirado „Vilkės namų“ studijos idėja ir su tuo tikėjimu, su didžiausia meile ir gerumu pagaliau atveriam Jums savo širdžių namų duris“.

Eglė ir Indrė džiaugiasi, kad „Vilkės namų” atidarymo šventę dar labiau papuošė draugai ir partneriai, kurie prisidėjo. „Tai žmonės, kurie taip pat kaip ir mes dar tik žengia pirmuosius žingsnius, kuria iš meilės ir auga kartu. Labai smagu augti kartu – būtent toks formatas mums ir patinka.” – kalbėjo Eglė Aukštikalnienė. Svečius Chemex būdu paruošta kava vaišino ir apie kavos subtilybes pasakojo kavinių „Spotas” savininkė Eglė Žilionytė. Studiją dekoravo nuostabus mamos ir tėčio dueto sukurtas grožis „Made By Tetis” bei „Air Balionai”, na o mažiesiems studijos atidarymo svečiams dovanėles paruošė „Ausuotis”.

Tik „Vilkės namuose” besilaukiančios moterys ras visus mokymus ir mankštas, reikalingas ramiam ir sąmoningam laukimui. Kūdikius auginančios mamos turės galimybę ne tik sportuoti kartu su jais, bet ir tobulinti savo motinystės žinias, išmokti mankštinti ir masažuoti mažuosius, moterys ir mamos, ištrūkusios iš namų ar kasdienybės sienų, galės mokytis ramybės pajautimo, savo grožio ir moteriškumo puoselėjimo. Daugiau apie studiją www.vilkesnamai.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, kad Vilniaus viešojo transporto bilietai būtų suskirstyti pagal zonas?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.