Aštuoni iš dešimties lietuvių mano, kad situacija šalyje blogėja

Komentarai 7

 1. Nejuokinkit says:

  Jus i seima nuvaziuokit ir paklauskit seimunu kokia Lietuvoje situacija. Neabejoju, kad visi atsakys, ka salyje viskas gereja. Didele pas mus nelygybe ir placiai dideliu mastu plintanti korupcija.

 2. mes says:

  Gal 10 – čiai iš 8 – nių?

 3. aleksas says:

  Pažiūrėkite ką rodo init.tv. Absoliuciai atitinka Salavjovo šaikos pasispjaudymus .Net propagandistų manieras pasisavinę .Pažiūrėkit patys ar tai ,,išraiškos laisvė ir nuomonių įvairovė” kaip jie atsakė į mano pastabas. Tai atviras rusų propagandos kanalas.Apklausos duomenys negali būti objektyvūs jei leisime šitiems vedėjams viską aptaškyti purvu.Mano nuomone gyvenimas gerėja ir čia ne jų ir karbauskių nuopelnas.

  • vilnietis L says:

   Matomai negebi nei kritiškai mąstyti, nei valdai savo emocijas (jos valdo tave). Tas kas kontroliuoja emocijas, tas kontroliuoja tave.

 4. Alberto says:

  tai akivaizdu..vidutines klases zmones jau tiesiog smaugia..butiniausios maisto,elektros,silumos ,kuro kainos.Alberto

 5. Vatnikas says:

  Na, situacija blogėja visame pasaulyje. Vienintelė paguoda, kad šalis eina teisinga kryptimi, nors dar daug dalykų yra, kuriuos reikia taisyti ir taisyti skubiai. Turim gerą valdžią (didžiausi shoutout KAM, URM ministrams). Pritraukiam daug naujų investicijų ir pagaliau galim rinktis su kokiomis šalimis galim palaikyti santykius ir nuo kurių geriau atsiriboti. Cheers to that! Myliu Lietuvą. Ir toliau dirbsiu daug ir sunkiai, vardan tos 🙂

  • vilnietis L says:

   Ai, čia tas, kuris kurstė karą Lietuvos teritorijoje (URM ministras) ir 2021 balsavo už komunistų veiklos įslaptinimą. Nu tai tada sveikinu. Tikrai gera valdžia. Rusijai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.