Laikinai sveikatos apsaugos ministro pareigas einantis Aurelijus Veryga sako, kad, jo manymu, reikėtų griežtinti didžiųjų prekybos centrų veiklos sąlygas.

„Tikrai nieko blogo neatsitiktų, jei savaitgaliais didieji prekybos centrai neveiktų. Visuomenė išgyventų, rastų būdą ir progą nusipirkti kitu laiku tai, ko jiems reikia. Aišku, nekalbame apie maisto prekių parduotuves, kurias reikėtų palikti veikti, juolab, kad artėjant šventiniam laikotarpiui žmonės ten rinksis, eis“, – „Žinių radijui“ ketvirtadienį sakė A. Veryga.

Jis sutiko, kad taikomi suvaržymai neigiamai veikia žmonių psichinę sveikatą.

„Žmonių susikaupusi įtampa prasiveržia per kitas vietas – neranda žmogus galimybės nueiti į kino teatrą, jis tada veržiasi į parduotuvę. Neras parduotuvės, nežinau, ką sugalvos. Kažką sugalvos, kur bandytų išsikrauti, nes ilgą laiką išbūti užsidarius žmonėms, kurie yra socialios būtybės, yra labai sudėtinga“, – sakė ministras.

Trečiadienį laikinasis premjeras Saulius Skvernelis sakė besitikintis, kad taikyti griežtesnių ribojimų prekybos centrams neprireiks.

„Jeigu matysime, kad tos priemonės yra netaikomos arba nepakankamos, tada grįšime kitą savaitę prie šio klausimo, bet su prekybos tinklais nuo pat pirmo karantino buvo labai geras dialogas. (…) Manau, kad nereikės tų drastiškų priemonių prekybos centrų ar masinio pasilinksminimo ir pramogų centrų atžvilgiu“, – anksčiau sakė S. Skvernelis.

Kornelija Mykolaitytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

10 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar reikalingas greičio matuoklis Gedimino prospekte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.