Lietuvos naujienos

A. Anušauskas ramina: Lietuva dabartinėje situacijoje yra viena saugiausių Europos valstybių

Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas tvirtina, kad, nepaisant Rusijos sukelto karo Ukrainoje, Lietuva yra viena saugiausių valstybių. Todėl, ragina ministras, šiuo metu tiesiog privalu vengti kelti nerimą šalies viešojoje erdvėje.

„Suprantu, kad žmonės turi įvairių priežasčių nerimui, tačiau dar kartą pabrėžiu: Lietuva yra saugi valstybė. Ir netgi kariniu atžvilgiu. Daug kas vertina – Baltarusija, Kaliningrado sritis šalia. Turiu pasakyti, kad dabar ten net nėra karinių dalinių šalia Lietuvos sienos. Visi yra ties Ukraina. Taip kad viskas yra Ukrainoje ir Ukrainoje vyksta karas“, – LRT radijui sakė A. Anušauskas ir pažymėjo, kad šalies viešojoje erdvėje yra per daug gąsdinančios informacijos.

„Yra perteklius informacijos, kuri gąsdina. Aš kreipiuosi į žiniasklaidos atstovus, kurie dėl klikbaitų uždeda rėksmingas antraštes. Venkime to, iš tikrųjų darote meškos paslaugą tiems žmonėms, kurie labiau linkę į nerimą. Taip susitiprinate dar labiau nesaugumo jausmą“, – teigė A. Anušauskas.

 

„Lietuva net dabartinėje situacijoje yra viena saugiausių Europos valstybių. Bet įtampa pasaulyje, žinoma, kad egzistuoja“, – pridūrė jis.

Pasak jo, šiuo metu Kremliaus pagrindinis tikslas yra Ukraina ir jos sukeltas karas, akcentavo A. Anušauskas, atneš pačiai Rusijai milžiniškų nuostolių.

„Rusijos tikslas yra užimti Ukrainą ir jų tikslas dabar yra nepasiektas (…) Tai karas, kuris Rusijai atneš milžiniškų nuostolių (…) Aš neįsivaizduoju Rusijos tarptautinėje bendruomenėje net po karo“, – apibendrino politikas.

 

Benas Brunalas (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
35 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button