Lietuvos naujienos

A. Anušauskas apie visuotinį šaukimą: demografinė situacija verčia apie tai kalbėti

Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas teigia, kad, atsižvelgiant į demografinius pokyčius bei kylančią geopolitinę įtampą, šią savaitę ketinama diskutuoti dėl visuotinio šaukimo.  

„Šią savaitę Krašto apsaugos ministerija rengs pristatymą ir diskusiją per socialinius tinklus, bus diskutuojama dėl to (visuotinio šaukimo – ELTA). Tai klausimas, kuris nuolat keliamas, ir demografinė situacija verčia apie tai kalbėti”, – pirmadienį Krašto apsaugos ministerijoje kalbėjo A. Anušauskas.

Ministro teigimu, galutinis sprendimas priklausys nuo visuomenės išsakytos nuomonės, politinių jėgų sutarimo bei resursų. 

 

„Aš manau, kad visuomenė turi apie tai kalbėti. Koks bus tos diskusijos galutinis rezultatas, priklauso ir nuo politinių jėgų sutarimo, ir nuo resursų. Pabrėšiu, kiekvieną politinį sprendimą įgyvendinant reikia skirti ir papildomus pinigus”, – sakė A. Anušauskas. 

Rugilė Augustaitytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
60 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Cha cha cha
Cha cha cha
3 mėnesius

Anušauskai eisi gint Lietuvos? Į rezervą ima visus, kurie dar geba judėti, ar tu dirbsi Lietuvai emigracijoje?

Melagiai
Melagiai
3 mėnesius

“… Anušauskas teigia, kad, atsižvelgiant į demografinius pokyčius …” O kas su demografija ne taip? kubilas pasakė, kad labai gerai, kad 30% lietuvių, per koncervų valdymą dingo iš LR. dulkė pasakė, kad perpus sumažintas gimstamumas tai palaima Lietuvai ir yra labai geras pasiekimas. Vienas fizikas, antras kasininkas. Kas ne taip? Kas blogai? Gal Anušauskas nepasitiki mokslu? Lietuvos ekspertai pasakė, kad taip ir turi būti. Taigi, Anušauskai, neskleisk erezijas. “… Pabrėšiu, kiekvieną politinį sprendimą įgyvendinant reikia skirti ir papildomus pinigus”, – sakė A. Anušauskas.” Gal geriau priimkite sprendimą kaip sumažinti žmonėms šildymo mokesčius ir papildomus pinigus sukiškite gyventojams pagelbėti. Ar tik… Skaityti daugiau

Raimis
Raimis
3 mėnesius

Šauktinių armija reikalinga tik kaip patrankų mėsa, kuri duotų laiko valdančiajam elitui sėkmingai evakuotis.

Saulius
Saulius
3 mėnesius

Visuotinis šaukimas į armiją,tik kaži su kuo kariausim. Ar nebus taip kad kariuomenė eis prieš savo žmonės

vytis
vytis
3 mėnesius
Atsakinėti į  Saulius

tu gal paskaityk daugiau pasaulio naujienas, CNN, BBC kokį, nes žiūriu kai Lobovo ir Celofano knygnešių facebookus sekdamas nelabai su naujienom susipažinęs pasaulio

vardas
vardas
3 mėnesius

Ukrainoje  jau ta padare moteriske sedi nescia 7men gavo 

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button