Naujienos

„Lidl“ įdiegė elektronines kainų etiketes

Prekybos tinklas „Lidl“ plečia elektroninių kainų etikečių naudojimą. Nuo šiol visose 50-imt „Lidl“ tinklo parduotuvių elektroninės kainų etiketės veiks vaisių ir daržovių skyriuose.

Pirmąsias elektronines kainų etiketes „Lidl“ Lietuvoje išbandė dar praėjusią vasarą, Vilniuje naujai atidarytoje parduotuveje G9 prekybos centre. Pasiteisinus šiam sprendimui, šį rudenį nuspręsta elektroninius kainolapius įdiegti ir likusiose tinklo parduotuvėse.

„Pirmosios elektroninės kainų etiketės mūsų tinkle buvo įdiegtos praėjusių metų liepą. Tuo metu šie kainolapiai buvo bandomi tiek Lietuvoje, tiek ir kitų šalių „Lidl“ parduotuvėse. Ištestavę šį pilotinį sprendimą, išbandyti elektroninius kainolapius vaisių ir daržovių skyriuose bei gėlių stende, nusprendėme kainolapius įdiegti ir visose 50 tinklo parduotuvių“, – teigė „Lidl Lietuva“ Pardavimų organizavimo departamento vadovas Paulius Trijonis.

 

Pasak jo, elektroniniai kainolapiai ne tik padės sumažinti galimą žmogiškosios klaidos riziką, tačiau prisidės ir prie tvaresnės aplinkos sprendimų.

„Vienas iš šių kainolapių tikslų yra užtikrinti kuo tikslesnę informaciją klientams, nes keičiant kainolapius rankiniu būdu visuomet išlieka tam tikra žmogiškosios klaidos rizika. Tokie kainolapiai sumažina darbo ir mūsų tinklo darbuotojams, ir tuo pačiu leidžia itin aiškiai bei patogiai pateikti informaciją pirkėjams. Žinoma, nereikėtų pamiršti ir šių kainolapių tvarumo, kuris leidžia prisidėti prie gamtos tausojimo. Šiems kainolapiams naudojamos baterijos gali užtekti iki aštuonerių metų, nes kainolapiai nereikalauja energijos atvaizdo palaikymui, o tik jo atnaujinimui. Be to, elektroninių kainolapių naudojimas leidžia sutaupyti nemažai popieriaus, kuris paprastai yra naudojamas kainų etiketėms“, – kalbėjo „Lidl Lietuva“ Pardavimų organizavimo departamento vadovas.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
21 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button