Naujienos

Lazerinės technologijos leis pamiršti išsiplėtusias kojų kraujagysles

Daugelis moterų puikiai žino, kiek diskomforto kelia ant kojų išryškėjusios kraujagyslės. Išties nemalonu, kai kuriant aprangos derinius kas kartą tenka atkreipti dėmesį, ar pakankamai gerai užmaskuoti nepatraukliai atrodantys kraujagyslių raštai. Apmaudu, bet šio nedidelio netobulumo neįmanoma panaikinti nei sportuojant, nei laikantis kitų sveikos gyvensenos principų. Vienintelis efektyvus būdas panaikinti ant kojų išryškėjusias kraujagysles arba smulkesnių kapiliarų tinklą – juos šalinti lazeriu. Laiku suplanavus procedūrą, dar šį pavasario ir vasaros sezoną galėsite atnaujinti garderobą nesukant galvos, kaip subtiliai pridengti nepageidaujamus kraujagyslių darinius ant kojų.

Ilgiausiai trunka pasiryžimas lazerinei procedūrai

Skin Olympus lazerinės dermatologijos klinikoje dirbantiems specialistams dažnai tenka išgirsti, kaip puikius rezultatus vertinančios klientės pačios savęs klausia, kodėl gi taip ilgai delsė. Išties, bene sudėtingiausia ir ilgiausiai trunkanti kraujagyslių šalinimo lazeriu procedūros dalis būna sprendimo priėmimas. Kiekviena moteris įvardina skirtingas delsimo priežastis – skausmo baimė, nerimas dėl nuviliančių rezultatų ar itin įtempta dienotvarkė. Kaip taisyklė, dar pirmosios konsultacijos su kraujagyslių chirurgu metu paaiškėja, kad nerimauta be jokio pagrindo.

 

Lazerinę kojų kraujagyslių šalinimo procedūrą nėra sudėtinga įterpti į įprastos darbo dienos planą, nes ji trunka neilgai, yra saugi ir nesukelia didesnio diskomforto jausmo. Procedūrai nereikalingas joks specialus pasiruošimas, o poprocedūrinis laikotarpis taip pat iš esmės nepakoreguos įprastos dienotvarkės.

Kraujagyslės sunaikinamos be intervencijos

Kojų kraujagysles šalinant lazeriu jos yra sunaikinamos be intervencijos. Tai reiškia, kad nėra pažeidžiami jokie aplinkiniai audiniai, nes lazeriu paveikiami tik nepatraukliai atrodantys kraujagyslių mazgai ar išsiplėtę kapiliarai. Lazerio spindulys veikia kraujagyslėse esantį oksihemoglobino baltymą, kuris sukaupia šilumą. Intensyvios šilumos dėka kraujagyslių sienelės sulimpa ir per kurį laiką yra natūraliai pašalinamos iš organizmo. 

Prieš kraujagyslių šalinimo procedūrą kraujagyslių chirurgas įvertina kraujagyslių būklę ir parenka konkrečiam atvejui tinkamiausius lazerio bangos ilgius. Taip užtikrinamas maksimalus saugumas, klientų komfortas bei puikūs rezultatai. Naujos kartos lazeriai turi pažangias vėsinimo sistemas, kurios leidžia ženkliai sumažinti diskomforto jausmą.

 

Poprocedūrinio laikotarpio rekomendacijos

Po kraujagyslių šalinimo procedūros galima išsyk grįžti prie įprastos veiklos, tačiau gijimo procesas bus sklandesnis, jei bus nuosekliai laikomasi gydytojų rekomendacijų. Tausojančio režimo derėtų paisyti pirmąjį mėnesį. Šiuo laikotarpiu rekomenduojama vengti didesnio fizinio krūvio, o taip pat atsisakyti karštos vonios ar pirties malonumų. Šaltasis sezonas puikiai tinka lazeriu šalinti kraujagysles ne tik todėl, kad galima spėti pasiruošti vasarai, bet ir dėl palankesnio laiko apsaugoti kojas nuo žalingo saulės poveikio. Kol kraujagyslės nebus pilnai išnykusios svarbu dėmesingai saugotis nuo tiesioginių saulės spindulių, o nepridengtas kojas tepti aukšto faktoriaus apsaugos priemonėmis nuo UV  spindulių. Priklausomai nuo pašalintų kraujagyslių dydžio bei kitų individualių sąlygų, gali būti rekomenduota kurį laiką nešioti kompresines kojines.

Lazerinės dermatologijos centre Skin Olympus suburta aukšto lygio specialistų komanda yra pasiruošusi atsakyti į visus rūpimus klausimus bei užtikrinti malonią patirtį ir puikius rezultatus. Turint bet kokių klausimų apie kojų kraujagyslių šalinimą kviečiame susisiekti čia.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button