Vartai yra tik vartai, tiesa? O varstomi vartai veikia labai skirtingai nei stumdomi vartai. Ir stumdomi vartai yra kaip konsoliniai vartai. Automatiniai vartai yra populiariausias pasirinkimas, nes tai komfortiškas ir patogus būdas atidaryti vartus neišlipant iš automobilio. Taigi, atsižvelgiant į visus šiuos dydžio, svorio, medžiagų, vietos ir veikimo skirtumus, kaip pasirinkti tinkamą vartų automatiką, kad rankinius vartus paverstumėte automatiniais vartais?

Varstomi vartai turi didžiausią automatikos sistemų asortimentą. Yra šarnyriniai varikliai ir požeminių bei įmontuotų vartų pavaros.Ne visi gamintojai gali pasiūlyti visų tipu automatinius vartus. Kiekvienas gamintojas pasirenka vieno tipo ar kelių tipų automatinius vartus gaminimui.

Šarnyriniai

Šarnyrinės svirties varikliai turi sujungtą metalinę svirtį, pritvirtintą prie variklio išvesties. Variklio korpusas montuojamas prie vartų stulpo, o svirties galas – prie vartų. Kai variklis sukasi, šarnyrinė rankena atidaro arba uždaro vartus.

Požeminiai ir įmontuoti varikliai

Požeminiai ir įmontuoti varikliai yra atskiri vartų pavaros ir yra įleidžiami į duobes, esančias po vartų vyrių tašku, arba įrengiami vartų stulpelyje. Tada prie vartų pagrindo pritvirtinamos rankos, sujungtos su paslėptų vartų varikliais.

Stumdomi vartai

Stumdomų vartų varikliai stumia vienus riedančius vartus išilgai vartų eigos sumontuotu bėgiu. Ant variklio išėjimo veleno sumontuota ir iš variklio korpuso išsikišusi krumpliaratis susijungia su stelažu, sumontuotu išilgai vartų. Konsoliniai vartai veikia panašiai, tačiau jiems nereikia vikšro per visą ilgį, nes jie yra atsverti aplink vieną riedėjimo atramos tašką.

Vienintelis, bet reikšmingas skirtumas tarp rankinių vartų ir automatinių vartų yra tas, kad pastarieji turi mechanizuotą veikimą, kurį sudaro variklis, kuris valdomas iš išorės siunčiant signalą, leidžiantį atidaryti ir uždaryti per atstumą bet kokiomis sąlygomis. ir be fizinių pastangų.

Priežasčių, lemiančių automatinių vartų pasirinkimą, yra daugybė, o visų pirma yra būtent patogumas atidaryti ir uždaryti savo namų vartus tiesiog paspaudus mygtuką, sėdint į savo automobilį. Jei galvojate apie lietingas dienas ar nepalankias oro sąlygas, pranašumas labai padidėja ir patvirtina automatinių vartų būtinumą jūsų kasdienybėje.

Signalas atidaryti ar uždaryti automatinius vartus siunčiamas nedideliais nuotolinio valdymo pulteliais, kuriuos patogu nešiotis, tačiau sistema gali būti įdiegta su įrenginiu, kuriame įvedamas slaptas kodas didesniam saugumui ir klasikinis raktas, kuris yra būtinas situacijos, kai nėra elektros.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.