Pasidaryti darbą pačiam, savomis rankomis – be galo malonus ir savivertę keliantis jausmas. Kai ką nors taisote patys, tai teikia pasitenkinimą, be to, neretai padeda sutaupyti pinigų. Tačiau kai kalbama apie specifinių buitinių prietaisų remontą, raginame dukart pagalvoti prieš išsitraukiant įrankių dėžę. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl geriausia rinktis profesionalias buitinės technikos remonto paslaugas ir kodėl „pasidaryk pats” tipo remontas su buitine technika gali atnešti daugiau žalos nei naudos.

Salvata Vilniuje atlieka daugybę remonto darbų bei vyksta pas klientus į namus, patalpas, kur remontuoja įvairią buitinę techniką. Remiamės jų įžvalgomis.

Dėl kompetencijos stygiaus

Pripažinkime, jei nesate meistras, elektrikas, inžinierius ar remonto technikas, tikriausiai neturite pakankamų žinių norimam darbui atlikti. Buitinė technika gali būti sudėtinga, o bandymas ją sutaisyti neturint reikiamų žinių ir patirties gali baigtis be rezultato, nemaloniai ar net skausmingai.

Galbūt manote, kad bandydami taisyti patys sutaupysite pinigų, tačiau ar žinote:

·   Kiek viskas truks – geriausiu ir blogiausiu atveju?

·   Kokių įrankių reikės?

·   Kur įsigysite reikiamas dalis ar priedus?

·   Kaip žinosite ar nepermokate už viską?

Dėl saugumo

Buitiniai prietaisai veikia naudodami elektrą, dujas arba ir elektrą, ir dujas. Jei nesate apmokyti, kaip elgtis su šiais energijos šaltiniais, bandymas atlikti remontą tikrai yra labai pavojingas. Netinkamai elgiantis su elektros ar dujų komponentais, pavojus kyla ir daiktams, ir jums, ir aplinkiniams. Profesionalios remonto tarnybos turi reikiamų įrankių bei žinias, kad darbo metu viskas būtų daroma saugiai.

Dėl garantijos

Jei jūsų buitiniam prietaisui vis dar galioja garantija, bandymas atlikti remontą „pasidaryk pats” stiliumi ją panaikina. Gamintojai paprastai reikalauja, kad remontą atliktų sertifikuotas specialistas, o nustačius DIY pėdsakus, gamintojas arba pardavėjas gali atsisakyti padengti bet kokius tolesnius remonto ar keitimo kaštus.

Be to, profesionalūs paslaugų teikėjai garantiją suteikia ir savo atliekamam darbui bei naujoms dalims.

Dėl taupomo laiko ir didesnio patogumo

Remontas savomis jėgomis atima daug laiko, ypač jei neturite reikiamų įrankių ar žinių.

Bandydami atlikti remontą savarankiškai žmonės dažniausiai viską daro vadinamuoju trial & error metodu, kada mokomasi proceso eigoje, iš daromų klaidų ir atsirandančių kliūčių. Jeigu statant pirmąjį lego konstruktorių ar žaidžiant kompiuterinį žaidimą tai yra normalu, tai tvarkant brangią ir delikačią techniką taip elgtis – neprofesionalu bei neatsakinga.

Be to, nuolat atsirandančios kliūtys (ko neprofesionalams būna tikrai dažnai) gali kelti nusivylimą ir atimti daug laiko. Pasirinkę profesionalias remonto paslaugas sutaupysite savo laiką ir išvengsite rūpesčių, todėl galėsite sutelkti dėmesį į kitas svarbias užduotis, laikytis savo planų.

Apibendrinant, nors remontas savomis jėgomis skamba viliojančiai, dėl jūsų pačių piniginės, emocinės ir fizinės gerovės rekomenduojame rinktis profesionalias buitinės technikos remonto paslaugas. Pasirinkę jas gausite: kompetenciją, saugumą, garantinę apsaugą, sutaupytą laiką ir patogumą bei kokybiškai atliktą darbą.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.