Naujienos

Kodėl bijome pradėti savo verslą?

Koks yra pagrindinis skirtumas tarp tų, kurie žūtbūt siekia pelno ir, jo siekdami, verčiasi per galvą, ir tų, kurie krūpčioja, apimti abejonių, ir nuleidę galvas eina namo? Baimė.

Kodėl taip bijome pradėti savo verslą? Pirmiausia, nežinome, nuo ko gi pradėti ir kaip įgyvendinti savo idėjas. Kodėl gi nepradėjus domėtis konkrečiu asmeniu, kuris pasiekė savo užsibrėžtą tikslą? Pabandykite gauti jo nuomonę apie tai, kas jus neramina.  Jei kitas žmogus pasiekė savo tikslą, tai yra įmanoma ir jums.

Bijote, kad kai kurie žmonės jus palaikys pamišusiu vien todėl, kad norite pradėti naują verslą? Iš dalies jie yra teisūs: mat, saugiausia yra  gyventi, niekada nerizikuojant, ir visą likusį savo gyvenimą tiesiog dirbti kam nors kitam. Esate drąsus, jei sugebate taip tikėti savo gabumais, kad galėtumėte ir kitus įtikinti tuo patikėti. Priimkite jums skirtą galimybę ir imkite keisti pasaulį.

 

Neramina tai, kad nesate savo srities ekspertas? Baiminatės, kad negalėsite atsakyti į iškilusius klausimus? Šiandien bene į visus dalykus, kurių dar nežinote, galite rasti atsakymus. Nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas, tiesą sakant, padės siekti kalno viršūnės.

Bijote, kad klientai jumis nepasitikės? Net jei abejojate tuo, tiesiog susikoncentruokite į savo sėkmę ir suteikite savo klientams puikias paslaugas. Niekas negali paneigti tvirtos darbo etikos. Laikui bėgant, bus įvertinta jūsų darbo kokybė ir pasiekti rezultatai.

Neturite pinigų verlo investicijai? Tapti verslo savininku bet kam būtų paprasta, jei kiekvienas, turintis įspūdingą verslo idėją, galėtų bet kada gauti banko paskolą arba pritraukti investuotojus. Realybė yra ta, kad verslininkai be investuotojų vis tiek turi pradėti savo verslą.

 

Daugelis pradedančiųjų verslininkų mano, kad uždirbti daug pinigų yra smagiausia verslo dalis. Kita vertus, smagiausia yra pats verslo procesas, kuris daro jus geresniu žmogumi. Net jei iš pradžių ir neturite reikiamo kapitalo, kreditai verslui gali padėti išspręsti jūsų problemas. Kita vertus, netrukus suprasite, kad lėtas ir stabilus verslo kūrimo procesas gali būti geriausias jūsų pagalbininkas.

Bijote nesugebėti pritraukti klientų? Jei apsišarvuosite kantrybe ir su džiaugsmu žvelgsite į savo verslą, nuosekliai vykdydami tai, kas yra iš jūsų reikalaujama, neabejotinai patirsite sėkmės bangą. Taigi, atsiduokite darbui, nuolat mokykitės tam, kad padidintumėte savo kompetencijos lygį ir, svarbiausia, būkite malonūs sau. Jūs ir taip jau pasiekėte daugiau nei dauguma.

Nerimaujate, kad neuždirbsite tiek, kad galėtumėte susigrąžinti savo investiciją? Primename, kad verslininkas, kuris organizuoja ir vykdo verslą, tuo pačiu prisiima didesnę nei įprasta finansinės rizikos atsakomybę. Tiesiog nepasiduokite. 

 

Bijote, kad patys nesugebėsite susidoroti su savo sėkme? Jūs – ne vienintelis. Tyrimai rodo, kad daugelis tiki, kad sėkmės demonstravimas gali sukelti socialinę kritiką. Taigi, normalu yra jausti baimę, kad per daug dėmesio gali atstumti jus nuo draugų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button