Naujienos

Kaip pasirinkti drenažinį siurblį?

Drenažo siurbliai gali pumpuoti vandenį iš tam tikrų duobių, šulinių, rūsių, laistymo ir valymo rezervuarų. Drenažo siurbliai yra plačiai naudojami užmiestyje ir atlieka daug svarbių funkcijų. Renkantis drenažo siurblį, reikia atsižvelgti į tai, kurioje vietoje jis bus naudojamas, kokio dydžio, kokio galingumo ir techninių charakteristikų siurblio reikės. Įvertinę šiuos aspektus, žinosite kokio konkretaus drenažinio siurblio jums reikės.

Renkantis tokį įrenginį gali būti nelengva išsirinkti tinkamą, ypač tuomet, jeigu neturite apie tai jokių žinių. Tokiu atveju, rekomenduojama kreiptis į šios srities specialistus, kurie galės atsakyti į jums rūpimus klausimus ir padės išsirinkti labiausiai tinkamą. Tačiau, prieš perkant drenažinį siurblį, pirmiausia peržvelkite kur būtų galima įsigyti tokį įrenginį internetu. Ne paslaptis, jog perkant internetu galima ne tik sutaupyti, bet ir patogiai išsirinkti. Yra ne mažai internetinių parduotuvių, tokių kaip technobaltic.lt. Todėl perkant internetu, galėsite palyginti siūlomas kainas, nuolaidas bei įrenginių kokybę. Tokiu būdu, galėsite išsirinkti jums labiausiai tinkamą drenažinį siurblį už geriausią kainą.

Pasirinkti drenažo siurblį bus paprasta, jeigu žinosite keletą svarbių kriterijų:

 
  • Prieš pirkdami siurblį, turėtumėte išsiaiškinti, kokį skystį jis turės išsiurbti. Skysčiai yra skirstomi į lengvai nešvarų su šiek tiek nuosėdų, vidutinės taršos su daugiau nuosėdų ir nešvarumų, bei labai užterštą.
  • Be vandens užterštumo lygio, taip pat svarbu atsižvelgti ir į siurbiamo skysčio temperatūrą ir cheminę sudėtį. Agresyvūs junginiai esantys skystyje, gali sugadinti siurblį, todėl reikia tiksliai žinoti kokio tipo skystį drenažinis siurblys turės išsiurbti.
  • Reikia žinoti ir tai, kokioje vietoje bus naudojamas siurblys, nes kiekvienas drenažinio siurblio modelis sukurtas veikti tam tikroje aplinkoje. Paprastai tai gali būti užlieti kambariai ar rūsiai, rezervuarai, užpildyti lietaus vandeniu, šuliniai, tvenkiniai ir kitos vietos.
  • Prietaiso korpusas gali būti pagamintas iš plastiko arba metalo. Pirmuoju atveju, tokio siurblio kaina bus mažesnė. Tačiau plastikinis korpusas nėra pakankamai atsparus mechaniniams pažeidimams ir gana dažnai trūkinėja ar deformuojasi. Tuo tarpu metaliniai korpusai yra patvaresni, todėl tokios konstrukcijos siurblys jums tarnaus daug ilgiau.
  • Renkantis drenažinį siurblį, reikėtų žinoti kokio našumo siurblio, vamzdžio dydžio ir galvutės jums reikės, įvertinant vietos dydį, kuriame esantį skystį reikės išsiurbti.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button