Naujienos

Kaip išsirinkti tinkamas automobilio padangas?

Tinkamų padangų pasirinkimas jūsų automobiliui yra svarbus sprendimas. Jūsų saugumas ir vairavimo malonumas ateinančiais metais ir tūkstančiai kilometrų priklausys nuo šio sprendimo.

Kadangi padangos turi įtakos jūsų automobilio charakteristikai, visos keturios padangos turi būti kuo identiškesnės, kitaip gali kilti valdymo problemų. Jei jūsų padangos nesutampa, gali būti, kad vienas jūsų transporto priemonės galas nereaguos taip greitai ir gerai, kaip kitas, todėl jį bus sunkiau valdyti.

Kai žinosite, kiek padangų keisite, nustatykite dydį ir tipą atsakydami į toliau pateiktus klausimus:

 

Kokio dydžio padangos yra tinkamiausios mano automobiliui?

Nusipirkti tinkamo dydžio padangas gali būti sudėtinga, ypač jei nuspręsite pakeisti savo transporto priemonės originalios įrangos dydį.

Pirmasis padangos reikalavimas yra tas, kad ji turi išlaikyti jūsų transporto priemonės svorį. Nesvarbu, kokią gerą padangą pasirinksite, jei jos galimybės yra „perkrautos“ vien tik vežant krovinį, jos rezervinės talpos bus mažai. Taigi, kai esate paieškos procese, įsitikinkite, kad jūsų naujos padangos yra pritaikytos jūsų transporto priemonės svoriui! Nenaudokite per mažų padangų.

 

Kitas dydis yra bendras padangos skersmuo. Kadangi daugelis šiuolaikinių transporto priemonių funkcijų yra labai kompiuterizuotos, tikslių greičio duomenų palaikymas į kompiuterį užtikrina tikslius nurodymus.

Automobiliams ir furgonams pageidautina neviršyti 3 % skersmens pokyčio. Pikapai ir sportinės transporto priemonės paprastai yra sukonstruoti taip, kad galėtų tvarkyti iki 15 % negabaritinių padangų. Daugumą padangų matmenų galima apskaičiuoti.

Kokia yra prasčiausia vairavimo sąlyga, su kuria susidursiu?

 

Jei naudojate daugiau nei vieną padangų ir ratlankių komplektą (pavyzdžiui, vasarines vasarines ir žiemines padangas), galite pasirinkti padangas, kurios tiksliai atitinka įvairius jūsų poreikius. Jei naudosite vieną padangų komplektą kiekvienam sezonui, galite pasiekti gerų eksploatacinių savybių esant įvairioms sąlygoms, tačiau pabloginsite savo transporto priemonės veikimą, kai sąlygos bus pačios blogiausios.

Taigi svarbu pasirinkti padangas taip, kad jos atitiktų blogiausias važiavimo sąlygas. Įstrigę sniege ar purve dėl to, kad jūsų padangos neturi atitinkamų savybių, prakeiksite jų ribotą našumą blogiausiu vairavimo režimu.

Tačiau, kai padanga dėvisi, svarbu suprasti, kad nors jos sukibimas ir valdymas sausoje vietoje pagerins jos gebėjimą veikti lyjant ir sningant, sumažės. Internetinėje parduotuvėje galite rasti jums visą reikiamą informaciją.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button