Vismantė Benkunskienė neslepia – tuomet, kai jos vyras Valdas Benkunskas tapo Vilniaus miesto meru, gyvenimas iš tiesų pasikeitė. O apie visa tai, kaip jai pavyksta suderinti naujai atsiradusias mamos ir mero žmonos roles bei neapleisti operos solistės karjeros, Vismantė papasakos jau šį sekmadienį, TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“.

Valdo ir Vismantės keliai susikirto prieš 5 metus, o laidos žiūrovai išgyrė ir visą jų pažinties istoriją. Kokia buvo šios poros draugystės pradžia ir kokie panašumai juos taip suartino?

Visai neseniai jų gyvenimas nušvito ir dar kitokiomis, nematytomis spalvomis. Kasdienybę pakeitė ne tik gimusi dukrytė Agota, bet ir atsiradę nauji statusai – meras ir jo žmona. Tiesa, Vismantė tokius pokyčius ne tik priima natūraliai, bet ir žvelgia į juos labai pozityviai.

„Tai, kad pasikeitė Valdo pareigos, priimame labai natūraliai. Ir nors tai atima daug laiko, likęs yra skirtas mūsų, kaip šeimos, išsigryninimui. Svarbiausia, kad nepaisant visų sunkumų, kuriuos kartais tenka parsinešti į namus, tai neapsunkintų mūsų, kaip poros, gyvenimo“, – laidoje sakė Vismantė.

V. Benkunskui tapus meru, atpažįstama gatvėje tapo ir Vismantė – moteris tikina, kad toks dėmesys jai yra malonus, tikrai neperžengiantis ribų. Ir nors ji neslepia, kad kartu su vyru aptarė galimybę nuo žinomumo atsiriboti, pasak jos, atvirumas neretai gali ir padėti.

„Tokia galimybė yra. Tai – mūsų, kaip šeimos, pasirinkimas. Kartu su Valdu tai aptarėme. Jeigu būtume uždari, ar Valdo darbai būtų tokie reikšmingi? Noriu pasakyti, kad atvirumas kartais padeda. Būdami atviri mes parodome, kad esame tokie patys žmonės, su tomis pačiomis problemomis“ , – laidoje atviravo moteris.

Laidos žiūrovams Vismantė atskleis ryškiausius V. Benkunsko charakterio bruožus bei koks jis yra tėtis. O taip pat Vismantė prabils ir apie save – nuo to, kaip tapus mama ir mero žmona pasikeitė jos kasdienybė, iki to, kas paskatino pradėti solistės karjerą.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

20 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist