Nors praėję metai buvo sudėtingi, Vilnių puoselėjusių ir visame pasaulyje garsinusių pagarbos vertų asmenybių ir vėl nestigo. Sostinė kviečia siūlyti labiausiai savo darbais pasižymėjusių asmenybių kandidatūras Šv. Kristoforo apdovanojimams.

Sausio 25-ąją, švenčiant miesto gimtadienį, garbingiausiu Vilniaus apdovanojimu bus pagerbta dešimt sostinei kuriančių, dirbančių ir miestą puoselėjančių skirtingų sričių profesionalų. Kandidatus prestižiniam apdovanojimui kviečiami siūlyti visi vilniečiai, verslo, mokslo, sporto ir meno pasaulis.

„Kartais užgniaužę kvapą klausomės, kokį sudėtingą ir ilgą kelią iki savo sėkmės tenka nueiti talentingiems žmonėms, tad norisi, kad bent jau mes neliktume nepastebėję talentų, kurie pasauliui pristato ne tik save, bet ir Vilnių“, –  sako mero pavaduotoja E. Tamošiūnaitė ir kviečia aktyviai reikšti savo nuomonę, kurie asmenys, sostinės bendrovės, įmonės ar organizacijos per 2021 m. labiausiai šalyje ir už jos ribų garsino Vilniaus vardą, kas vertas 2021 m. Šv. Kristoforo statulėlės laureato vardo. Iš pateiktų kandidatų, komisija atrinks dešimt labiausiai nusipelniusių.

Šv. Kristoforo apdovanojimams gali būti nominuojami asmenys, organizacijos bei įstaigos. Nominacijos teikiamos už nuopelnus mokslui, teisėsaugai, švietimui, kultūrai ir menui, Vilniaus istorinei atminčiai, sportui, verslui, turizmo plėtrai, labdarai, už pasiekimus architektūros srityje. Taip pat galimos ir kitos vilniečių pasiūlytos nominacijos.

Šv. Kristoforo statulėles įvairiais metais už savo profesinius nuopelnus yra pelnę prof. habil. dr. Vytautas Jonas Sirvydis, prof. habil. dr. Vladas Algirdas Bumelis, mados dizaineris Juozas Statkevičius, operos solistė Asmik Grigorian.

Teikiant apdovanojimams savo kandidatą, prašome užpildyti formą čia.

Kandidatūrų laukiama iki 2021 m. gruodžio 2 d. (įskaitytinai). Pasiūlymus galima pateikti ir paštu – Apdovanojimų Šv. Kristoforo statulėlėmis sekretoriatui (Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius) arba el. paštu [email protected]  Daugiau informacijos tel. (8 5) 211 2527.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, kad Vilniaus viešojo transporto bilietai būtų suskirstyti pagal zonas?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.