Vilniečiai

Viešbučiai dovanojo kalėdinę šventę Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ lankytojams

Jau penktus metus iš eilės tarptautiniai Vilniuje įsikūrę viešbučiai dovanoja Kalėdinę šventę Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ socialinės pagalbos ir integracijos centro „Betanijos“ lankytojams. Šiemet, nepaisant itin sudėtingų laikų apgyvendinimo paslaugų sektoriui, pagalbos ranką ištiesė iniciatyvos senbuviai – „Novotel Vilnius Centre“ ir „Radisson Blu Hotel Lietuva“. Į jų gretas pirmą kartą prisijungė ir „Ibis Vilnius Centre“ viešbutis.

Šiuo metu galiojantys apribojimai pakeitė šių kalėdinių pietų pobūdį. Vietoje tradicinių pietų, maistas buvo paruoštas išsinešimui. Viešbučių atstovai vylėsi, kad, nepaisant to, tai padės sukurti šventinę nuotaiką.  

Šiais metais viešbučiai kalėdiniams pietums virė sočią daržovių sriubą su kiauliena, o desertui patiekė įvairių skonių keksiukus. Pietumis šiais metais pavyko pavaišinti net 300 žmonių.

 

 „2020-ieji buvo sunkūs metai ir verslams, ir visiems žmonėms, tačiau mes neturime pamiršti savo geranoriškumo ir palaikyti tuos, kuriems to labiausiai reikia, todėl turime ir toliau tęsti paramą visoms toms pačioms labdaros iniciatyvoms, kurias turėjome ir praėjusiais metais“ – pasidalino Radisson Blu Hotel Lietuva generalinis direktorius Daniel Baranowski.

„Džiaugiamės, kad nepaisant visų iššūkių, kuriuos patyrėme šiais metais, galime išlikti tikri savo vertybėms, kuriomis vadovaudamiesi gyvename ir dirbame kiekvieną dieną. Ši iniciatyva labai svarbi visam mūsų kolektyvui, nes ji neša dalijimosi ir vilties, kurios šiemet reikia ypatingai, žinutę“ – kalbėjo Novotel Vilnius Centre generalinė direktorė Agnė Lingytė – Grybauskienė.

Prie iniciatyvos prisidėjusio „Ibis Vilnius Centre“ vadovė Indrė Leškuvienė džiaugėsi, kad buvo pakviesta prisijungti prie šios iniciatyvos ir tikėjosi, kad ši tradicija gyvuos ir skleis dalijimosi žinią dar daug metų.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button