Vilniečiai

Švęsti Vilniaus gimtadienio į Kauną plūsta šimtai vilniečių

Švęsti 694-ojo Vilniaus gimtadienio į Kauną plūsta šimtai vilniečių. Nuo ankstyvo ryto Vilniaus autobusų stotyje rikiavosi minios žmonių, norinčių patekti į nemokamus „Kautros“ autobusus.

Iki 8.30 val. jau buvo išdalinta 350 bilietų. Organizatoriai, matydami, kad norinčiųjų skaičius viršijo lūkesčius, užsakė papildomų „Kautros“ autobusų.

Vilniaus gimtadienio proga sostinės gyventojai šeštadienį kviečiami aplankyti Kauną: jų laukia net tik nemokama kelionė autobusu, bet ir ekskursijos.

 

Atvykę į Kauną, sostinės gyventojai dalyvaus ekskursijoje apie filmą „Emilija iš Laisvės alėjos“. „Tarpukario Kauno elito paslapčių“ ekskursijoje bus galima sužinoti apie Kauno įgulos Karininkų ramovėje vykdavusius prabangius kaukių balius. Taip pat vyks ekskursija „Kaunas art deco ir naujoji prezidento V.Adamkaus biblioteka“ apie tarpukario art deco ir modernizmo stilius, atsiskleidusius tarpukario Kaune, bei vizitas į V.Adamkaus biblioteką.

Ekskursijos – nemokamos, jose galima dalyvauti pateikus vilniečio kortelę arba Vilniaus gimtadieniui skirtą skrajutę.

Kaip skelbė Kauno savivaldybė, vietų nemokamose ekskursijose neliko per tris valandas, todėl buvo suorganizuotos trys papildomos ekskursijos, kurios taip pat rezervuotos.

 

Taip pat žadama, kad specialias nuolaidas su vilniečio kortele ar skrajute siūlys kai kurie miesto restoranai ir klubai.

Šiemet sukanka 694-eri metai, kai kunigaikštis Gediminas savo sausio 25 dieną rašytame laiške Vokietijos meistrams paminėjo Vilnių.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button