Jau trečius metus iš eilės, gruodžio 22-ąją, Lietuvos oro uostai mini Kliento dieną. Šia proga visų trijų miestų – Vilniaus, Kauno ir Palangos – oro uostuose visą dieną nuo pat ankstyvo ryto keleiviams skiriamas išskirtinis dėmesys.

„Svarbiausi mūsų klientai yra keleiviai, tad ši Kliento diena ir skirta būtent jiems. Nuo pat ankstyvo ryto oro uostų darbuotojai pasiruošę praskaidrinti keleivių nuotaikas ir pamaloninti juos nors ir mažomis, tačiau jaukiomis dovanomis.

Mums taip pat svarbu pasikalbėti su keleiviais, išgirsti jų nuomonę ir pastebėjimus tam, kad ateityje galėtume tobulėti, gerinti keleivių patirtį ir netgi viršyti jų lūkesčius – tuo per Kliento dieną taip pat rūpinasi mūsų darbuotojai“, – sako Tomas Rytel, Lietuvos oro uostų Organizacinio vystymo departamento direktorius.

Pasak T. Rytel, visi mėgstantys keliauti ir turintys idėjų, kurios padėtų Lietuvos oro uostams dar labiau augti ir tobulėti, jas gali surašyti specialioje Lietuvos oro uostų svetainėje – www.ltou.lt/Kaledos2016.

Kliento dienos proga per rytinį Vilniaus oro uosto piką, t. y. 4-6 val. ryto, aviacijos saugumo patikroje darbavosi ir su keleiviais bendravo Vilniaus oro uosto direktorius Olafas Martensas. Tuo tarpu Palangos oro uoste tradiciškai keleivius sveikina Kalėdų Senelis ir Snieguolė, taip pat vaišina mandarinais bei saldainiais.

Visą dieną šiandien trijuose oro uostuose keleiviams dalinamos Lietuvos oro uostų partnerių įsteigtos dovanos – karšti gėrimai, užkandžiai, lininiai virtuvės tekstilės gaminiai bei kitos šventinės smulkmenos, o aktyviausiems Vilniaus oro uosto „Facebook“ paskyros gerbėjams vyksta speciali ekskursija po įprastai keleiviams nematomas oro uosto zonas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist