Savivaldybėje Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus padėkomis apdovanoti vilniečiai, kurie šiemet puošė savo miestą žydinčiomis gėlėmis ir aktyviai dalyvavo konkurse „Žydintis Vilnius“. Tradicinio kasmetinio konkurso dalyviai siuntė savo tvarkomų gėlynų, kraštovaizdžio nuotraukas, už kurias vilniečiai balsavo savivaldybės paskyroje socialiniame tinkle Facebook.

„Jūsų kuriamas ir skleidžiamas grožis mūsų visų Vilnių padaro jaukų ir žavingą! Dėkojame Jums už nuolat žydintį Vilnių, kuriuo grožisi miesto svečiai ir patys vilniečiai“, – mero vardu padėkojo konkurso laimėtojams patarėja Dalia Bardauskienė.

Nuo gegužės iki pat rugsėjo vilniečiai siuntė savivaldybei daugybę žydinčių nuotraukų. Balsuojančių internete dėka šiais metais buvo atrinkti net 22 gėlynų ir želdinių kompozicijos.

Už žydintį Vilnių Mero padėkos įteiktos: Ritai Krikštopaitytei, Aidai Palčiauskienei, Ramintai Barkauskaitei, Loretai Klebonaitei-Šeibak, Jūratei Žarnauskaitei, Seitumer Churlu, Aušrelei Čepulienei, Filomenai Marčiulionienei, Romualdai Blaškevičienei, Vytautui Kazakaičiui, Violetai ir Gendručiui Juodeliams, Halinai Vilkišienei, Halinai Staškovskajai, Rimantai Janulevičienei, Ritai Račkauskaitei-Jermolajevai, Nijolei Bučienei, Ligitai Poškutei, Daliai Bastienei, Helenai Liminowicz, Andžej Mučinis.

Padėkomis apdovanotos ir įmonės: UAB „Eika“, UAB „Penkių kontinentų komunikacijos centras“, UAB „Genflora“ bei UAB „Penkių kontinentų investicijos“. Pilaitės rajono seniūnas Albinas Šniras ir Šeškinės rajono seniūnas Liudvikas Lajauskas gavo padėkas už aktyvų dalyvavimą konkurse, siunčiant seniūnijos gyventojų gėlynų nuotraukas. Padėka įteikta ir nuolatiniam Žydinčio Vilniaus talkintojui ir vienam iš konkurso organizatorių Žilvinui Radavičiui.

Susitikime vyko ir neformali diskusija, kurioje vilniečiai aptarė miesto želdinimo aktualijas bei kitų metų tikslus. Dalyviai noriai dalijosi savo pastebėjimais apie sostinės gražinimą, augalų puoselėjimą ir tarpusavio pagalbą draugiškai dalijantis augalais ir jų daigais.

Konkurso organizatoriai labai dėkingi visiems dalyvavusiems konkurse – ir tiems, kurie puošia miestą, ir tiems, kurie randa laiko užfiksuoti kitų išpuoselėtas žydinčias Vilniaus erdves. Kitais metais tikimasi sulaukti dar gausesnio būrio tradicinio konkurso dalyvių ir žiedais miestą puošiančių  gyventojų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist