MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Pavasaris
Gyvenimas

Velykinį savaitgalį ir visą balandį kviečiame leisti aktyviai

Velykinį savaitgalį  Vilnius kviečia ne tik į margučių kūrybines dirbtuves, įvairias ekskursijas, parodas, bet ir į nemokamus jogos, kovos menų, šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimus visą balandį.  Kviečiame vilniečius ir miesto svečius būti aktyviais ir bundantį pavasarį pasitikti žvaliai ir sportiškai!

Kūrybinės dirbtuvės šeimoms – margučio „portretas“

Balandžio 15 d. 12 val. šioje kūrybinėje dirbtuvėje dalyvių lauks įdomiausiais raštais, augalų ir gyvūnų motyvais puošti margučiai – linksmieji pavasario švenčių palydovai. Kviečiame šeimas kūrybinėje dirbtuvėje gratažo technika atskleisti šv. Velykų simbolio – margučio grožį bei sukurti savo šventinį paveikslėlį.

Šeimas, norinčias dalyvauti popietėje, kviečiame registruotis tel.: (8 5) 212 1477, 8 659 58066. Daugiau informacijos: www.ldm.lt

Nemokama ekskursija „Kartą per Velykas…“

Velykos – gražiausia pavasario šventė, bundančios gamtos šauklys. Visgi ir šioji šventė neapsieidavo be kuriozų, nesusipratimų, juokingai ir nelabai linksmai pasibaigusių susidūrimų. Vivid Vilnius kviečia visus į nuotaikingą ir artėjančių Velykų dvasia alsuojančią ekskursiją, kurios metu sužinosite, kuo pasibaigė dviejų garsių Lietuvos moterų bandymas susitaikyti per Šv. Velykas, kur Šv. Velykų rytą įvyko muštynės ir kaip, pasak legendos, „netikėlius“ pamokė Aušros vartai.

Ekskursija nemokama, tačiau galėsite gidui padėkoti arbatpinigių forma.

Išankstinė registracija nebūtina, bet pageidautina – tai galite padaryti el. paštu info@vividvilnius.lt

Susitikimo vieta: prie Gedimino paminklo

Velykinį savaitgalį ir visą balandžio mėnesį vilniečiai kviečiami pajudėti  

Visą pavasarį „Sveiko miesto“ iniciatyvos „Atrask kovos menus“ metu sostinės gyventojai yra kviečiami išbandyti įvairiausius kovos menų stilius. Jūsų laukia kendo, ušu, kapueiros, kyudo, aikido, karate ir daugelis kitų atvirų užsiėmimų skirtingose Vilniaus vietose. Ši iniciatyva yra skirta tiek vaikams, tiek, jaunimui, tiek senjorams, taip pat skirtingų fizinių pajėgumų žmonėms. Daugiau informacijos: www.sveikasmiestas.lt

Balandžio 8 d. visi vilniečiai kviečiami pasimėgauti net dviejų valandų šiaurietiškuoju pasivaikščiojimu gražiausiomis Vilniaus vietomis. Dalyviai laukiami prie Bernardino sodo centrinių vartų nuo 10 val. Specialiomis šiaurietiškojo ėjimo lazdomis pasirūpins „Sveikas miestas“, tad net ir neturintys lazdų, gali nesijaudinti ir drąsiais dalyvauti užsiėmime.

Pirmadieniais nuo 18 val. Pranciškonų rūmuose (Trakų g. 9/1, 116 salėje) visi norintys kviečiami į nemokamus jogos užsiėmimus visiems „City Yoga“. Kiekvieną pirmadienį šurmuliuojančio miesto širdyje, stabtelsite ramybės akimirkai – atsipalaiduoti ir surasti raktą į puikią savijautą ir energiją.

Kiekvieną antradienį Vilniuje vyksta nemokami jogos užsiėmimai skirti senjorams. Lengvi ir nesudėtingi fiziniai pratimai bei meditacija po užsiėmimo padės atpalaiduoti kūną ir nuraminti protą. Užsiėmimai vyks antradieniais nuo 10 val. Pranciškonų rūmuose (Trakų g. 9/1, 116 salėje).

Į visus šiuos jogos užsiėmimus būtina išansktinė registracija el. paštu: cityjoga@gyvenimomenas.lt

„Ėjimo varžybos“ – tai masinis renginys visai šeimai. Nesvarbu kiek jums metų, koks jūsų fizinis pasirengimas, „Ėjimo varžybose“ Vilniuje laukiami visi! Visi, užsiregistravę iki balandžio 10 d., gaus vardinius „Ėjimo varžybų“ dalyvio numerius, vėliau užsiregistravę gaus numerius be vardo. Šių varžybų tikslas – skatinti žmones kasdien pajudėti bent 15 minučių ir kuo daugiau vaikščioti. Rinkite savo žingsnius ir socialiniuose tinkluose žymėkite #walk15. „Ėjimo varžybų“ startas – balandžio 22 d. (šeštadienis), 12 val. Vieta – Balsio ežero paplūdimys.

Balandžio 29 dieną „Kalnų dviračių (MTB) sporto federacija” visus dviračių sporto mėgėjus ir pradedančiuosius kviečia į „MTBF pavasario kroso 2017″ varžybas, kurios įvyks Vilniuje.

Trasa drieksis aplink Žaliuosius ežerus. Varžybos startuos nuo 10 val. ir tęsis iki 13.00 val.

Mokytojų namai kviečia į Atvelykio šventę „Angelų vaikai – su meile Jums“

Balandžio 23 d. nuo 11 iki 15 val. Vilniaus mokytojų namų kiemelyje šurmuliuos šilta ir jauki kasmetinė Atvelykio mugė – paroda ,,Angelų vaikai – su meile Jums“. Mugėje dalyvaus ir savo darbelius pristatys ugdytiniai iš specialiųjų mokyklų, globos namų, ugdymo centrų iš visos Lietuvos. Nuotaikingą Atvelykio šventę papildys muzikinė programa, iliuzionistų pasirodymai, kūrybinės dirbtuvės, gyvūnėlių paroda, tradiciniai žaidimai ir margučių ridenimo varžytuvės.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Lenkijos televizija kuria atstovybę Lietuvoje, rengs programą lenkakalbiams „TVP Wilno“

BNS

Sekmadienį grįšime prie vasaros laiko

Donatas Andrijauskas

Gyvenimu Lietuvoje patenkinti vis daugiau gyventojų

ELTA

„Maisto bankui“ paaukota maisto už 479 tūkst. eurų

Donatas Andrijauskas

Vilnius skaičiuoja 632 savivaldos metus

Evaldas Činga

Tailandas Lietuvos piliečiams įvedė bevizį režimą

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika