Kultūros ministerijos konkursą eiti Valstybinio jaunimo teatro vadovo pareigas laimėjo dabartinis teatro vadovas Audronis Liuga.

Tolesnės veiklos programoje jis akcentuoja siekį tęsti pradėtą Jaunimo teatro atnaujinimo darbą fokusuojantis į tokius prioritetus kaip repertuaro inovatyvumas ir meninė kokybė, jaunųjų režisierių kūrybinė platforma, teatro tarptautiškumas ir edukacija, strateginis ir etapinis veiklos planavimas.

„Šiuos prioritetus vienijanti kryptis ­– „Teatras, kuriantis vertę“. Ji atspindi jau sukauptą teatro kūrybinį potencialą bei susieja idėjinį ir praktinį jo tolesnės raidos aspektus. Teatro vertės kūrimas yra nukreiptas tiek į publikos ugdymą, pristatant jai aukšto meninio lygio klasikinės ir šiuolaikinės literatūros interpretacijas, tiek ir į paties teatro darbuotojų kompetencijų kėlimą“, – sako A. Liuga savo veiklos programoje.

Valstybiniam jaunimo teatrui A. Liuga vadovauja nuo 2016 metų. 2011–2015 metais jis buvo Lietuvos nacionalinio dramos teatro meno vadovas. A. Liuga yra baigęs teatrologijos studijas Sankt Peterburgo Teatro, muzikos ir kino institute.

Teatro vadovo kadencijos trukmė – penkeri metai.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.