MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Sirenos
Nuotrauka: Sauliaus Žiūros
Gyvenimas

Trečiadienį kauks sirenos, bus tikrinama gyventojų perspėjimo sistema

Balandžio 17 d. (trečiadienį) 11 val. 52 min. Vilniuje kauks sirenos – bus atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos (GPIS) techninis patikrinimas.

Patikrinimas vyks visoje šalyje – visose savivaldybėse 11 val. 52 min. bus įjungiamos centralizuoto ir vietinio valdymo sirenos.

Informuojame, kad patikrinimo metu Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos (GPIS) pagalba nuo 11 val. 52 min. iki 11 val. 58 min. siųs trumpuosius perspėjimo pranešimus į mobiliuosius telefonus. Šiuos pranešimus gaus tie gyventojai, kurie bus mobiliajame telefone aktyvavę šių pranešimų priėmimo funkciją pagal instrukcijas, kurias galima rasti: Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemoje: http://www.gpis.vpgt.lt/ (Ši paslauga – nemokama).

11 val. 55 min. šalies gyventojai apie patikrinimą bus informuojami ir per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, bei kitus nacionalinius, regioninius transliuotojus. Kviečiame visus išklausyti skelbiamą informaciją ir vadovautis rekomendacijomis.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Penktadienį baigsis šildymo sezonas

Evaldas Činga

Trijų Kryžių paminklas nušvito Prancūzijos vėliavos spalvomis

BNS

Šiandien kauks sirenos, bus tikrinama gyventojų perspėjimo sistema

Evaldas Činga

Trys kryžiai nušvis Prancūzijos vėliavos spalvomis

BNS

Baltasis tiltas vieną dieną nusidažys kraujo spalva

Donatas Andrijauskas

Laukia žydinčios Velykos, sakurų parke jau tuoj skleisis žiedai

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika