Gyvenimas

Tarnybinis šuo Foksas aptiko narkotinių medžiagų

Sostinės policijos pareigūnams į pagalbą atskubėjęs tarnybinis šuo Foksas bute aptiko galimai narkotinių medžiagų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.).

Vasario 18 d. apie 8 val. Patrulių rinktinės ekipažas atskubėjo į pagalbą kolegoms – Igno Šimulionio g., bute, kuriame gyveno užsienio pilietis ir moteris, jau dirbo Vilniaus miesto penktojo policijos komisariato pareigūnai. Kratos metu jie surado paketą su žalia augalinės kilmės specifinio kvapo medžiaga, galimai narkotine medžiaga, ir įtarė, jog jos gali būti ir daugiau. Todėl į pagalbą pasitelktas tarnybinis šuo Foksas – davus komandą ieškoti narkotinių medžiagų, netrukus jis sustingo ties stalu, taip galimai ženklindamas rastą narkotinę medžiagą. Patikrinus stalo stalčius, rasta plastikiniai vakuumavimo paketai su žalios augalinės kilmės specifinio kvapo galimai narkotinės medžiagos likučiais, labai jautrios svoriui svarstyklės ir dar keli plastikiniai vakuumavimo paketai, plastikiniai maišeliai su užsegimu. Kitame kambaryje jis aptiko dar kelis plastikinius vakuumavimo paketus su žalios augalinės kilmės galimai narkotinės medžiagos likučiais, balkone – du įrenginius narkotinei medžiagai smulkinti, vandens pypkę, žalios augalinės kilmės galimai narkotinės medžiagos ir jos likučių, maišą, kuriame buvo 9 plastikiniai paketai su suvakuumuota žalia augalinės kilmės galimai narkotine medžiaga.

Tai pat buvo patikrintas ir bute gyvenantiems asmenims priklausantis automobilis „Opel“, jame draudžiamų daiktų Foksas neaptiko.

 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.).

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
18 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Viiii

Nuo kada čia taip miglotai reikia rašyt, kad rado žolytės ir dabar skandalas?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button