Naktį iš sausio 18-osios į 19-ąją būrys žmonių nėrė į ledinį Žaliųjų ežerų (Balsio ežero) vandenį, tikėdami, kad tą naktį vanduo tapo stebuklingu.
Tikima, jog sausio 19 d., nuo vidurnakčio, porai valandų, visas vanduo Žemėje įgauna stebuklingų galių. Taip esą nutinka tris kartus per metus.
„Sausio 19 d. keletui valandų visas Žemės vanduo taps stebuklingas. Manoma, kad toks vanduo gali išgydyti ir sunkiausias ligas. Veikiamas energetinių Visatos srautų, ypatingos galios vanduo įgauna tris kartus per metus: sausio 19-osios, vasario 15-osios ir birželio 24-osios naktimis“ – rašoma pranešime.
Nuo šių maudynių prasideda 30 dienų iššūkis, kiekvieną dieną eketėje, visas 30 dienų.
Na, vyrai ir moterys rūpinasi sveiku kūnu, tik ar ne per daug? (Klausimas, nereikalaujantis rašytinio atsakymo.)
Ar ne per daug kai kurie vyrai ir ne visai vyrai nesirūpina savo kūnais? Ar ne per daug atrodo apsileidę? Ar ne per daug vartoja alkoholio?
Atsakyt nereikia… Tik mintys garsiai…
Mane visada stebina mūsų žurnalistų lygis. Kas čia per “Stebuklingo vandens naktis”? Pažįstu Kristaus krikšto iškilmes, kurių metu stačiatikiai atnaujina savo krikštą šaltame vandenyje, bet ne ezoterinią “stebuklingą naktį’! Gal metas kelti savo krikščioniškos kultūros pažinimo lygį, o nerašinėti nesąmones.
Bet kuo svarbus Šv. Jono Krikštytojo krikštas krikščionims, kad jį kartotų, juk jis neturėjo Šventos Dvasios palaiminimo? Patį Šv. Joną Krikštytoją ir jo gyvenimą, žinoma, turime minėti.
Vaclovai, nekalbame apie švenčių prasmę ir jų tikslingumą. Norėjau atkreipti dėmesį į tai, kad žurnalistai nesupranta, kas vyksta visuomenėje ir kodėl žmonės atlieka tam tikrus veiksmus. Tai, mano galva, apgailėtina.
Žurnalistai?! Kur? … 😆😆😆