MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Gyvenimas

Sostinės senamiesčio gatvėmis riedėjo neįprasta senovinė karieta

Praeitos savaitės vakarą vilniečiai ir miesto svečiai stebėjosi neįprastu vaizdu – sostinės senamiesčio gatvėmis išdidžiai dardėjo senovinė karieta, o joje – Anglijos karalienės Viktorijos laikų apranga pasidabinęs vyriškis.

Visi praeiviai atsisukę ne tik fotografavo, filmavo iš pravažiuojančių automobilių, dviračių ar tiesiog eidami pėsčiomis, bet ir klausinėjo kas šis paslaptingas personažas.

Karieta su neįprastu keleiviu, neviršydama 6 km/val. greičio sustabdė laiką pagrindinėse Vilniaus gatvėse- Goštauto, Gedimino prospekte, palei Katedros aikštę, Šventaragio, Barboros Radvilaitės, Maironio, Subačiaus, Žiupronių, Daukšos, Bazilijonų, Pamėnkalnio, Pylimo, Klaipėdos, Trakų, Vokiečių ir Didžiojoje.

Kol karieta sustojo prie Rotušės pavyko pakalbinti ir paslaptingąjį keleivį. Paaiškėjo, kad tai Vilniaus indėnu vadinamas vyras – Donatas Dubauskas.

„Aš – meno žmogus. Esu Steampunk ir Anglijos karalienės Viktorijos laikų gerbėjas. Pažiūrėjęs serialą „Tabu“ (angl. „Taboo“) suvokiau, kad aš ir pagrindinis personažas James Keziah Delaney ( akt. Tom Hardy) turime išties daug bendra. Abu esame buvę kariškiais, be to panašūs savo vidumi, siekiais, be to domiuosi XIX a. gyvenimu, apranga. Kasdien nešioju ir net turiu kolekciją cilindrų, liemenių, tokį pat kaip pagrindinio herojaus paltą. Būnu apsiavęs blauzdiniais arba iki kelių batais,“- neįprastas aprangos detales vardino vyras.

Donatas jau daug metų domisi indėnų kultūra bei įvairių tatuiruočių stilistika. Pasak vilniečio jo ir serialo „Tabu“, kurį peržiūrėjo vos ne vienu prisėdimu (angl. „binge watching“) pagrindinio herojaus kūnai išmarginti panašiais piešiniais.

„Sudėtinga įvardinti tikslią seriale rodomų tatuiruočių kilmę, bet aš spėčiau, kad ši stilistika artima vadinamai „native american tribal“. Spėčiau, kad aktoriaus T. Hardy kūną puošia miškinių indėnų piešiniai“,- serialo tatuiruočių subtilybes atskleidė D.Dubauskas.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Nematerialiojo paveldo sąraše – verbos, sutartinės ir kitos tradicijos

BNS

Pirmą kartą istorijoje Niagaros kriokliai nušvito trispalvės spalvomis (VIDEO)

Donatas Andrijauskas

Įspūdingas Pavilnio moksleivių statinys: nulipdė 7 metrų besmegenį

LRT.lt

Pasaulis siunčia 101 sveikinimo žodį Lietuvai (VIDEO)

Evaldas Činga

Valentino dienos staigmenos: 7 idėjos romantiškai dienai

Evaldas Činga

55-erių metų ir vyresni vilniečiai kviečiami dalyvauti projekte

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika