Gyvenimas

Šeškinės poliklinikoje atidarytas atsinaujinęs Odontologijos skyrius

Šį penktadienį, gegužės 28 d., Šeškinės poliklinikoje vyko graži šventė. Poliklinikos darbuotojams ir svečiams buvo pristatytas atsinaujinęs Odontologijos skyrius.

Šia proga pasveikinti poliklinikos bendruomenės atvyko Vilniaus savivaldybės Administracijos vadovė Lina Koriznienė, Vilniaus mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė, Vilniaus savivaldybės Sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Viktorija Turauskytė, Šeškinės poliklinikos Stebėtojų tarybos narės: Vilniaus savivaldybės Sveikatos apsaugos skyriaus vyr. specialistė Giedrutė Stanišauskienė, Šeškinės bendruomenių sąjungos pirmininko pavaduotoja Irena Papečkienė, kiti garbingi svečiai.

Odontologijos skyriaus erdvę, ten dirbančius žmones ir pacientus palaimino Vilniaus Šv. Juozapo parapijos klebonas kunigas Ričardas Doveika. Ir padovanojo alyvmedžio ikonėlę iš Betliejaus, kaip ilgaamžiškumo, tikėjimo, stiprybės ir gyvenimo simbolį.

 

Šeškinės poliklinikos direktorė dr. Daiva Kanopienė pasidžiaugė, kad net karantinas nesutrukdė Odontologijos skyriaus remontui. Anot direktorės, reikia labai padėkoti poliklinikos kolektyvui, taip stojiškai atlaikiusiam ne tik pandeminius, bet ir užsitęsusio remonto iššūkius. Kolektyvo gebėjimas keistis, prisitaikyti prie laiko reikalavimų, prie pacientų kintančių poreikių, didelis darbas ir atviros širdys sukūrė tai, kas džiugina šiandien.

Ir nors dėl visiems suprantamų priežasčių darbai užtruko, šiandien situacija nuteikia viltingai. Iš esmės sutvarkytos skyriaus bendrosios erdvės, šiuolaikiškai įrengti patogūs gydytojų kabinetai. Atnaujintas ne tik išorinis rūbas – skyriaus patalpos, bet įsigyta ir naujos įrangos, instrumentų, odontologinių medžiagų, įgalinančių gydytojus odontologus teikti itin aukštos kokybės paslaugas, paremtas naujausiomis mokslo žiniomis bei technologijomis.  

Ne mažiau svarbu, jog skyriaus komanda pasipildė naujais jaunais specialistais: kvalifikuotais ir kompetentingais gydytojais odontologais bei burnos higienistais. Skyriaus veikla orientuojama į odontologinių ligų prevenciją bei profilaktikos metodų, tokių kaip nuolatinių dantų vagelių hermetizavimas silantais, periodinis profesionalios burnos higienos atlikimas, taikymą.

 

Netolimoje ateityje numatoma teikti ir antrinio lygio, protezavimo paslaugas.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
17 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
ASAS
ASAS
14 dienas (-ų)

o prie ko cia kunigas? O jeigu darbuotojai ateistai,agonistai,musulmonai,zydai,staciatikiai,induistai ir t.t. tai gal po kiekviena religiny lydery is visu sektu tada? Ai dar krisnajitus pamirsau tegul tie su sventu vandeniu irgi ateina 😀

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button