Gyvenimas

SBA grupė skubiai į Ukrainą išsiuntė medicinos priemonių sužeistiesiems gydyti

Operatyviai reaguodama į informaciją apie Ukrainoje trūkstamas medicinines priemones, SBA grupė skubiai nupirko ir trečiadienio naktį į šalį išsiuntė pirmosios pagalbos priemonių, skirtų gydyti sužeistuosius per bombardavimus, apšaudymus ir kitus karinius veiksmus. Priemonės apima – medicininius tvarsčius, kateterius, chirurgines adatas, deguonies kaukes. Į Ukrainą iškeliavusios siuntos vertė 30 000 eurų.

„Ilgalaikes karo žaizdas išgydyti labai sunku, bet norime prisidėti padėdami gydyti bent fizinius sužeidimus. Šiuo metu viskas, ką gali daryti laisvę ir nepriklausomybę vertinanti šalis, jos gyventojai, verslas – tai kuo operatyviau ir nedelsiant daryti ryžtingus sprendimus ir teikti visą įmanomą pagalbą karo košmarą išgyvenantiems Ukrainos gyventojams. Gyvybiškai svarbios medicinos priemonės jau netrukus turėtų pasiekti vieną iš Lvivo ligoninių ir, tikimės, padės išgelbėti ne vieną civilių gyventojų ir už Ukrainos nepriklausomybę kovojančiųjų gyvybę“, – teigia SBA grupės viceprezidentė Jolanta Grašienė.

Ukrainą netrukus pasieks medicininės priemonės daugiausiai skirtos suteikti skubią pirmąją pagalbą. Tarp jų ir sterilūs tvarsčiai, tvarsčiai su greito krešėjimo savybėmis, turniketai, dezinfekcinis skystis, pleistrai, kateteriai, deguonies kaukės, chirurginės adatos ir kita svarbi įranga.

 

SBA skirta parama yra dalis platesnės paramos inciatyvos. Kita paramos dalis – medikamentai, kurią suteikė „TeleSoftas“ kartu su vadovu Algirdu Stoniu bei verslininku, visuomenininku Vladu Lašu. Šis siuntinys operatyviai pasieks Ukrainą bendrų pastangų su partneriais dėka tarp kurių ir Lietuvos Raudonasis Kryžius, „Rotary“ klubas Lietuvoje, „Entafarma“, „Skirgesa“.

Karui Ukrainoje tik prasidėjus, SBA grupė operatyviai jau skyrė humanitarinę paramą agresiją bandančios atlaikyti Ukrainos žmonėms. Įmonių grupė pervedė 100 000 eurų iniciatyvai „Mūsų širdys ir rankos Ukrainai“, vienijančiai organizacijai, kurios teikia pagalbą karo baisumus patiriantiems ir nuo jų bėgantiems ukrainiečiams. Į savo poilsines SBA priima pabėgėlius, ten jiems jau paruošta bent 100 vietų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button