MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Gyvenimas

„Rytas“ surengė „Pyragų dienos“ akciją Vilniaus oro uoste

Vilniaus „Rytas“ antradienį išlydėjo savo komandą į Malagą ir prisidėjo prie gražios socialinės akcijos. Sostinės klubas „Pyragų dienos“ proga visus Vilniaus oro uosto svečius vaišino krepšininkų bei trenerių keptais tortais bei pyragais, o už juos surinktos lėšos bus skirtos „Išsipildymo akcijai 2018“.

Vilniaus klubo atstovai, žaidėjai, treneriai bei Vilkas oro uosto svečius pasitiko jau nuo pat ankstyvo ryto, o savo kepiniais „Pyragų dienos“ proga pasidalino vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis, vice kapitonas Eimantas Bendžius, Arnas Butkevičius, Martynas Echodas ir kiti.

Gera nuotaika spinduliavo, paragauti skanėstų bei paaukoti vaikams kvietė „Ryto“ talismanas Vilkas, A.Butkevičiaus žmona Laurita, Martyno Echodo draugė Deimena, šokėjų vadovė Edita bei klubo administracijos darbuotojai su savanoriais.

„Visi turime išmokti dalintis, – mintimis dalinosi treneris Dainius Adomaitis. – Smagiausia tokios akcijos dalis yra pasiruošimas. Gražu matyti, kai namuose žmona bei vaikai ruošia bei kepa pyragus kilniam tikslui. Visus kviečiu dalyvauti bei dalintis.“

Devintą kartą rengiamos „Pyragų dienos“ metu visi geros valios žmonės raginami iškepti pyragą ir jo gabalėlius už sutartą kainą parduoti bendradarbiams, kolegoms ar bendramoksliams, o surinktas lėšas paaukoti sergančių vaikų paramos projektui „Išsipildymo akcija 2018“.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Tyrimas: gyvenimu Lietuvoje patenkinti vis daugiau gyventojų

Evaldas Činga

Norvegai filmuoja serialą „Okupuota“– bus laikinų eismo ribojimų

Donatas Andrijauskas

Nematerialiojo paveldo sąraše – verbos, sutartinės ir kitos tradicijos

BNS

Pirmą kartą istorijoje Niagaros kriokliai nušvito trispalvės spalvomis (VIDEO)

Donatas Andrijauskas

Įspūdingas Pavilnio moksleivių statinys: nulipdė 7 metrų besmegenį

LRT.lt

Pasaulis siunčia 101 sveikinimo žodį Lietuvai (VIDEO)

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika