Gyvenimas

Remigijus Šimašius vedė trečiąkart

Šeštadienio rytą Vilniaus meras Remigijus Šimašius savo “Facebook” paskyroje pranešė netikėtą žinią – vedė savo naująją mylimąją Gilmą Teodorą Gylytę.

„Jums netikėta? Mums irgi. Šiandien su Gilma sumainėme žiedus. Džiaugiamės gavę palaiminimą ir esam laimingi. Parašus padėsime kažkada po atostogų, kurių išvykstame rytoj. Bus klausimų, suprantu. Bet, manau, suprasite ir mane, jei iškart neatsakysiu. Šiandien tik pasakysiu, kad Gilmą pažįstu jau seniai. Mus supažindino Vilnius. O šie metai pažinčiai atnešė ryškių spalvų ir polėkio. Laukia nuostabi kelionė. Palinkėkite mums laimės”, – rašoma Remigijaus Šimašiaus pranešime.

Primename, jog Vilniaus merui Remigijui Šimašiui tai jau antroji santuoka, su buvusia žmona Agne Matulaite oficialiai išsiskyrė birželio 15 dieną.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
89 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Ina

Baisus ir baisesne, atsisuks dar jum gyvenime.

Ana

Saunuolis, kaip ir mano buves vyras – stato savo laime ant kito nelaimes.

tomas

Saunuole, ipuole i vedusio vyro lova, o dabar staigmena nes tuokiasi 😀 turi kuo didziuotis tevai..

Adas

MERE, skubiai su naująja jaunamarte prisidekit prie problemos sprendimo: Metų pradžią pasitikome mažėjančiu gyventojų skaičiumi, per pusmetį gyventojų sumažėjo 12 tūkst. Taigi, netekome nedidelio miestelio, tokio dydžio, kaip Druskininkai (…) Iš viso per pusę metų šiemet mirė apie 24 tūkst. žmonių. Dėl natūralios gyventojų kaitos gyventojų skaičius sumažėjo 12 tūkst.“, – penktadienį spaudos konferencijoje kalbėjo I. Masiulaitytė-Šukevič.  

Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/naujienos/gyvenimas/per-pusmeti-lietuva-neteko-12-tukst-gyventoju-nedidelio-miestelio/ .

Vytautas

Ištrauka iš pasakos…
Kai visi suprato, kad dangus žydras ir tai galės pakenkti tolimesnei žydro dangaus karjerai konservatyvioj neparsidavusioj nenormoms šaly, buvo nuspręsta išgalvoti merguželą?
O žmonės tai nedurni… 😉

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button