Jau šeštus metus skaičiuojantis projektas “Susitikim”, skirtas vyresnio amžiaus žmonėms, šiandien sveikino senjorus, antrus metus iš eilės įveikusius 100 km taką aplink Vilnių. Tarp daugybės prizų ir staigmenų – kelionių organizatoriaus Makalius įsteigta kelionė į Augustavą dviems asmenims.

„Geri dalykai, kaip tyčia, turi savybę baigtis kaip niekada greitai. Nors projektas truko net dešimt savaičių – dešimt antradienių iš eilės dešimtą valandą mūsų projekto senjorai startuodavo vis kitoje Vilniaus atkarpoje ir žygiuodavo po dešimt kilometrų 100 km taku aplink Vilnių – viskas baigėsi tikrai labai greitai. Ir šiandien esu labai laiminga, kad mes ir vėl įrodėme, kad nieko nėra neįmanomo ir, kad šį 100 km taką aplink Vilnių gali įveikti visi. Tačiau kartu man ir labai graudu, kadangi per šias dešimt iniciatyvos savaičių – aš turėjau pačius geriausius antradienius su pačia geriausia kompanija – mūsų projekto senjorais. Ačiū Jums už tai. Ačiū, kad palaikote ir, kad taip aktyviai dalyvaujate mūsų projekte. Šiandien trumpam išsiskirkime tam, kad ir vėl susitiktumėm rudenį, mūsų projekto organizuojamose kūrybinėse veiklose“, – emocijų neslėpė projekto „Susitikim“ vadovė Jelena Narūnienė.

Projekto iniciatyvą visą šį laikotarpį palaikė ir globojo jo partneriai: dantų priežiūros centras clinic DPC, Outokumpu Stainless UAB, tepalas nuo traumų Perskindol, Druskininkų Hermis, Active Vilnius bei Vilniaus miesto savivaldybė. Pagrindinis iniciatyvos prizas – kelionė į Augustavą dviems asmenimis, kurį įsteigė kelionių organizatorius Makalius.

„Šiandien man labai smagu matyti tiek daug motyvuotų ir aktyviai gyvenančių vyresnio amžiaus žmonių. Tikėjausi pamatyti keletą asmenų, kurie bus įveikę visą šį šimto kilometrų atstumą, turint omenyje, kad iniciatyva skirta senjorams. Tačiau šiandien čia – Jūsų visas būrys. Mums tikrai yra iš ko mokytis ir pasitempti. Esu įsitikinęs, kad turėjote nuostabius antradienius, nes gyvename gražiausiame mieste, gražiausioje pasaulio šalyje. Visos mūsų kelionių organizatoriaus Makalius vardu noriu Jus visus pasveikinti pasiekus tikslą ir perduoti geriausius linkėjimus. Tikiuosi, kad mūsų organizuojama ir dviems iš Jūsų dovanojama kelionė į Augustavą bus ne ką prastesnė ir gražiais vaizdais neatsiliks nuo to, ką matėte šiame take aplink Vilnių. Ir toliau gyvenkite aktyviai, mylėkite gyvenimą ir nenustokite keliauti. Nėra nieko neįmanomo, o amžius kelionėms – tikrai nėra riba“, – senjorus įveikusius 100 km taką aplink Vilnių sveikino kelionių organizatoriaus Makalius įkūrėjas, jos vadovas Rimvydas Širvinskas-Makalius.

Anot projekto organizatorių į šį net dešimt antradienių vykusį 100 km žygį aplink Vilnių įsitraukė net 200 žmonių: ir senjorai žygeiviai, ir projekto organizatoriai, instruktoriai, rėmėjai. Projekto „Susitikim, mieli senjorai“ tikslas – gerinti senjorų fizinę, psichologinę savijautą, paskatinti kūrybiškumą, saviraišką, pasitikėjimą, bendruomeniškumą bei bendravimo kultūrą. Mažinti vienišumo jausmą, skatinti vyresnio amžiaus žmonių pasitikėjimą juos supančia aplinka. 

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

9 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naująją Šnipiškių aikštę?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist