Gyvenimas

Policija padėjo gimdyvei greitai ir saugiai pasiekti Santaros klinikas (video)

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Trakų r. policijos komisariato pareigūnams, vykdant policinę priemonę, kelyje iš Trakų rajono į sostinę, prie jų privažiavo vyro vairuojamas automobilis. Jo vairuotojas stipriai susijaudinęs paprašė pareigūnų pagalbos palydint į Santariškių klinikas, kadangi žmonai prasidėjęs gimdymas. Trakų policijos pareigūnai nurodė vyrui važiuoti paskui ir, „sušokę“ į tarnybinį automobilį, įjungę garso ir šviesos signalus, išskubėjo Santariškių link.

Apie suteikiamą socialinę pagalbą per radijo stotį buvo pranešta Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojui, kuris iškart susisiekė ir informavo medikus. Buvo apie 8.30 val., o tokiu metu Vilnius dažniausiai „skęsta“ automobilių spūstyse. Šįkart skubantiems policijos pareigūnams kiti eismo dalyviai kliūčių nesudarė ir supratingai laisvino važiuojamąją kelio dalį. Ligoninės priimamasis pasiektas greitai ir sėkmingai. Jau tą pačią dieną Trakų policija gavo laimingo tėčio žinutę su padėka pareigūnams: „Ačiū Trakų policijos komisariato pareigūnams Jovitai ir Gžegožui – Jūs prisidėjote prie mano sūnaus gimimo – šiandien palydėjote iki Santaros klinikų, ir tikrai trūksta žodžių išsakyti, kaip džiaugiuosiu, kad Jus sutikome kelyje. Ačiū labai, kad esate!“

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
27 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rasa
Rasa
1 mėnesį

O tai ko važiuoti į Vilnių. Trskuose yra gimdymo skyrius. Galima gimdyti ir arčiau namų.

Retorinis klausimas
Retorinis klausimas
1 mėnesį

Ar būtų galima daugiau tokių naujienų?

Vytautas
Vytautas
1 mėnesį

Ir kam tai viešai skelbti!?

Kristijonas
Kristijonas
1 mėnesį

Puikus pavyzdys kaip skubos atveju galima bendrauti su policija. Dažnai gaidelių pavojingas ir nesaugus vairavimas yra kitų pateisinamas priežastimi “o gal žmona gimdė ir skubėjo”, tai va puikus pavyzdys kad jeigu iš tikrųjų gimdo, galima susisiekti su policija ir gauti pagalbos saugiau nuvažiuoti, o bet kokie kelių gaidelių pavojingas vairavimas yra niekaip nepateisinamas.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button