Po vakarykščių riaušių prie Seimo socialinėje erdvėje organizuojama palaikymo akcija nuo riaušininkų nukentėjusiems policininkams.

„Norime parodyti, kad ir mūsų, t.y. tų, kurie netiki sąmokslo teorijoms ir vadovaujasi mokslu bei sveiku protu, yra ne ką mažiau nei vakar susirinkusių žmonių“, – sako vienas iš organizatorių.

Pilietiška visuomenė siūlo solidarizuotis su pareigūnais ir trumpam atvykti prie skulptūros „Puskalnis“, netoli Seimo, atvykstant atnešti gėlių jiems už sunkų vakarykštį darbą.

„Taip pat nepatingėkim nupiešti vieną kitą plakatą su padėkomis ir palaikymu (tik pozityvios mintys)“, – prašo organizatoriai.

Vieta parinkta atokiau nuo Seimo tam, kad būtų netrukdomi pareigūnai atliekantys savo darbą.

„Skatiname jokiu būdu nesiburiuoti. Laikytis atstumų. Dėvėti kaukes (net tuo atveju, jei esame vakcinuoti ar persirgę, nes vis dar galime būti nešiotojais)“, – prašoma pranešime.

Per riaušes prie Seimo antradienio vakarą buvo sužeista 15 pareigūnų, trys buvo išvežti į gydymo įstaigas. Nukentėjusiesiems prireikė operacijos.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

214 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist