Gyvenimas

Pirmadienio vakaras su galimybių pasu (nuotraukų galerija)

Nuo šiandien jau veikia galimybių pasas atveriantis daugiau paslaugų nuo koronaviruso pasiskiepijusiems, persirgusiems ar neigiamą testą turintiems žmonėms. 

Su galimybių pasu žmonės gali patekti į restoranų, kavinių, lošimo namų, barų ir kitų laisvalaikio vietų vidų, išskyrus naktinius klubus. Pirtyse, baseinuose gali lankytis neribotas skaičius žmonių.

Daugiau informacijos apie pasą rasite puslapyje gpasas.lt.

 

Taip pat nuo šios dienos ankstyvo ryto, mieste atidarytos dvi vietos testams dėl Galimybių paso atlikti. COVID-19 testavimo punktai norintiems gauti Galimybių pasą veikia naujame Lukiškių aikštėje įrengtame mobiliajame punkte bei jau įprastoje vietoje – V. Gerulaičio g. 1 išaugusiame mobiliųjų punktų miestelyje. Testai juose atliekami nemokamai. Testo atsakymas gaunamas po 15 min. testo rezultatas galioja 24 val. nuo testo atlikimo. 

Testai ir Lukiškių aikštės, ir V. Gerulaičio gatvės patikros punkte kasdien bus atliekami nuo 6.30 iki 21.15 val.

Lukiškių aikštėje įsikūrusiame testavimo punkte, apie 18 val. buvo 4 žmonių eilė, testavimas vyko greitai ir sklandžiai.

 

Neigiamas testo atsakymas suteikia teisę maistu, ar gėrimais mėgautis ne tik lauko kavinėse, bet ir viduje. 

Gal, kad geras oras, o gal todėl, kad pirmadienis, bet pavakare, pasivaikščiojus po centrą, pavyko pamatyti tik kelis kavinių viduje užimtus staliukus. Nors visos matytos kavinės buvo pasiruošusios priimti lankytojus ir viduje. 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
16 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button