MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Oro sąlygos

Savaitės pradžia žada sausus ir saulėtus orus

Savaitės pradžioje įsivyraus sausi, be kritulių orai. Naktimis dar vyraus šaltukas, o dienomis orai po truputį šils.

Beveik visa ateinanti savaitė bus sausesnė, nes orus lems aukšto atmosferos slėgio sūkurys, kuris Lietuvos orus veiks jau pirmadienį. Tad debesų bus nedaug, nebent dar naktį Aukštaitijoje bus jų kiek daugiau, bet kritulių tikimybė labai menka, sakė sinoptikas V. Sakalauskas. Sekmadienio vakarą vėjas nurims ir naktį jau pūs iš šiaurės vakarų, vakarų, 6-11 m/s greičiu. Temperatūra žemės ir antroje nakties pusėje, ji svyruos nuo 3 laipsnių šalčio daugelyje rajonų iki 2 laipsnių šilumos arčiau jūros. Pirmadienį dieną dažniau džiugins saulė, debesų bus nedaug, tad ir kritulių jau nenumatoma. Išliks vakarų, šiaurės vakarų vėjas, temperatūra pakils iki 5-10 laipsnių šilumos.

Toliau orai irgi bus monotoniški, sakė sinoptikas V. Sakalauskas, juos lems anticiklonas, tad ir antradienį kritulių nenumatoma, vėjas bus visai ramus. Naktį bus mažai debesuota, ramu, todėl temperatūra pažemės iki 1-6 laipsnių šalčio, o dieną sušils iki 6-11 laipsnių šilumos. Ir trečiadienį, ir ketvirtadienį kritulių nesulauksime. Tik po truputėlį stiprės pietryčių vėjas. Trečiadienį ir ketvirtadienį dienomis kai kur jo gūsiai pasieks 15-18 m/s. Naktimis temperatūra priartės prie nulio, o dienos bus po truputėlį šiltesnės. Trečiadienį bus 8-13, ketvirtadienį – 9-14 laipsnių šilumos. Panašūs orai bus ir penktadienį.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Sinoptikė: Velykos bus šiltos

BNS

Orai: visą savaitgalį džiugins šiluma

meteo.lt

Vakare numatomas snygis

meteo.lt

Orai: sugrįš žvarba ir sniegas

meteo.lt

Savaitės pabaigoje mėgausimės šiluma

meteo.lt

Lietuvoje buvo pastebėti pirmieji šiais metais žaibai

meteo.lt

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika