MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Asociacija Ahmadija Lietuva
Nuotr.: Asociacija Ahmadija Lietuva
Gyvenimas

Musulmonų bendruomenė tęsia gražią tradiciją – po Naujųjų sutiktuvių tvarkė sostinę

Lietuvoje veikianti asociacija “Ahmadija”, musulmonų bendruomenė, jau trečius metus iš eilės surengė savanorišką akciją sutvarkyti Vilniaus miestą (Katedros aikštės aplinką) po Naujųjų metų.

Žmonėms baigus švęsti, asociacijos nariai savanoriškai ėmėsi švarinimo darbų. Griebė šiukšlių maišus ir pradėjo tvarkyti aplinką. Šio projekto tikslas yra savanorystės skatinimas – dirbti savo rankomis, kurti galimybes žmonėms aktyvai, švariai ir prasmingai sutikti naujus metus, miesto gražinimas, visuomenės gerovės bei tvarkos populiarinimas. Šiuo projektu siekiama taikos, socialinės harmonijos, tarpusavio pagarbos stiprinimo, skirtingų individų suvokimo. Miestas, šalis yra namai, o namus tūrėtų tvarkyti visi.

Nuotr.: Asociacija Ahmadija Lietuva

Asociacija “Ahmadija” yra pripažinta ir gerai žinoma kaip taikos skleidėja visame pasaulyje. Jos šūkis yra: “Mylėk kiekvieną, nekęsk nė vieno.”

Asociacija “Ahmadija” nori tokią gražią ir naudingą Naujųjų metų tvarkymosi akiją, kuri vyksta daugelyje šalių, tokių kaip Vokietija, Anglija, Kanada, JAV ir kt. išpopuliarinti ir Lietuvoje. Geros idėjos vedami pirmąją tvarkymosi akciją asociacija “Ahmadija” surengė 2017 metų pirmąją dieną. Tada dalyvavo tik 7 savanoriai. O šiais metais buvo sulaukta net 25 piliečių. Norint, kad tai taptų tęstiniu projektu, kviečiama kitais metais visus vilniečius bei miesto svečius prisijungti prie miesto aplinkos tvarkymo, savanoriavimo populiarinimo bei socialinės gerovės.

Asociacija Ahmadija Lietuva
Nuotr.: Asociacija Ahmadija Lietuva
Nuotr.: Asociacija Ahmadija Lietuva
Asociacija Ahmadija Lietuva
Nuotr.: Asociacija Ahmadija Lietuva

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Vilnius skaičiuoja 632 savivaldos metus

Evaldas Činga

Tailandas Lietuvos piliečiams įvedė bevizį režimą

BNS

Startuoja „Maisto banko” akcija

Evaldas Činga

Savivaldybė atlieka testus dėl medikų imuniteto tymams

BNS

Prasidėjo varlių migracija. Nuo šiandien draudžiamas eismas vingio parke

Evaldas Činga

Suomija antrus metus iš eilės pripažinta laimingiausia šalimi, Lietuva – 42-oji

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika