Gyvenimas

Minint Pasaulinę pabėgėlių dieną „Portalas“ sujungs namus palikusius Baltarusijos gyventojus

Pirmasis pasaulyje virtualus tiltas „Portalas“ ir toliau skleidžia vienybės, tautų draugystės ir bendruomeniškumo idėją. 

Šį kartą „Portalas“ sujungs palikusius tėvynę, bet radusius prieglobstį svetimose šalyse, žmones. 

Birželio 20-ąją, sekmadienį, minint Pasaulinę pabėgėlių dieną, „Portalas“ kviečia susitikti su tais, kurie buvo priversti palikti savo namus – su Vilniuje ir Liubline gyvenančiais Baltarusijos piliečiais.

 

Šalia Vilniaus Geležinkelio stoties įkurdintas „Portalas“, susijungęs su Lenkijos Liublino miestu, dar kartą ištrins mus skiriančias sienas ir kilometrus. Pasaulinę pabėgėlių dieną „Portalas“ privers susimąstyti apie jausmą, užklumpantį priverstinai palikus gimtąją šalį.

Jau nuo gegužės 26 d. Vilnių su Liublinu sujungęs Benedikto Gylio paramos fondo projektas „Portalas“, kurio techninę dalį įgyvendino VILNIUS TECH „LinkMenų fabrikas“, kviečia atrasti vienybę, pamiršti stereotipus, praeities konfliktus, pasaulį skaldančius įsitikinimus ir susijungti bendrystei. 

Su Baltarusijos žmonėmis, priverstais palikti savo gimtuosius namus, bus galima susitikti jau šį sekmadienį, birželio 20-ąją, Vilniuje, prie Geležinkelio stoties bei Liubline, Lietuvių aikštėje. 

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
10 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button