MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Gyvenimas

Kampanija „Lietuvos DNR“ pelnė prestižinį rinkodaros apdovanojimą

Vyriausybės kanceliarijos Lietuvos įvaizdžio grupės inicijuota komunikacinė kampanija „Lietuvos DNR“ prestižiniuose „City, Nation, Place Awards“ apdovanojimuose buvo pripažinta geriausia 2019 m. rinkodaros kampanija. Tarptautiniuose šalių rinkodaros apdovanojimuose Lietuva aplenkė Čilę, Kosta Riką, Suomiją, Australiją ir Nyderlandus.

„Lietuvai tai išskirtinė savaitė. Vilniaus turizmo rinkodaros kampanija prestižiniuose tarptautiniuose turizmo apdovanojimuose „International Travel & Tourism Awards“ pripažinta geriausia. Šiandien dar vienas tarptautinis apdovanojimas. Ypač džiugu, kad Lietuva pastebėta visuomenės įtraukimo kuriant šalies prekės ženklą kategorijoje. Būtent visuomenės palaikymas ir įsitraukimas yra vienas iš kertinių momentų siekiant sėkmingo šalies prekės ženklo“, – sako Lietuvos įvaizdžio grupės vadovas Marius Gurskas.

Internetas ar baletas? O gal lazeriai? Kaip Lietuvą pristatysime pasauliui? Šie ir kiti kampanijos „Lietuvos DNR“ klausimai kvietė visuomenę diskutuoti apie šalies pristatymo kryptis.

Kampanija „Lietuvos DNR“, prasidėjusi vasario 5 d., pakvietė šalies gyventojus įsitraukti į diskusiją, kaip Lietuva turėtų būti pristatoma užsienyje. Pareikšti nuomonę pildant specialią anketą interneto svetainėje www.lietuva.lt kvietė išskirtinių sprendimų reklama televizijoje, lauko stenduose ir socialiniuose tinkluose.

Ši kampanija – vienas iš Lietuvos įvaizdžio grupės įgyvendinamų projektų, skirtų vieningam šalies pristatymo užsienyje modeliui sukurti. Kampanija buvo svarbi siekiant išgryninti pagrindines šalies vertybes ir konceptualią idėją, skleisti visuomenėje žinią apie šalies įvaizdžio kūrimo darbus ir didinti Lietuvos gyventojų pasididžiavimą savo šalimi. Kampanijos rezultatai bus vertingi ir rengiant Lietuvos įvaizdžio strategiją.

Vyriausybės kanceliarijos Lietuvos įvaizdžio grupė yra atsakinga už vieningą šalies pristatymą užsienyje, bendradarbiavimą su verslo, kultūros ir kitų institucijų bei organizacijų atstovais formuojant vieningą Lietuvos pristatymą. Kartu su kitų institucijų atstovais grupė inicijavo vieningos užsienio žiniasklaidos ir socialinių tinklų stebėsenos sistemos sukūrimą, o lapkritį visuomenei pristatys Lietuvos žinomumo ir reputacijos tikslinėse šalies rinkose tyrimų rezultatus.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

5 skaitytojai (-ų) įvertino

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Vilniaus pataisos namai pertvarkomi į modernų tardymo izoliatorių

Made in Vilnius

Penktadienį Vilniuje vyks 1863-1864 m. sukilimo vadų ir dalyvių valstybinės laidotuvės

ELTA

Prezidentas pasveikino Nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką šimtmečio proga

Made in Vilnius

Santaros klinikose gimė pirmasis kūdikis Lietuvoje po embriono genetinio ištyrimo

Made in Vilnius

Žvėryne radus aviacinę bombą, jos nukensminti siunčiama daugiau karo išminuotojų

BNS

Odminių skvere „išdygo“ instaliacija „Cukrinė širdis“

Made in Vilnius

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika