MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Gyvenimas

Beglobiams gyvūnams padovanojo 11 tonų sauso pašaro

Bendrovė „Vetfarmas“, 15 metų atstovaujanti šunų ir kačių pašarų prekės ženklui „Josera“, šalies gyvūnų prieglaudoms skiria milžinišką paramą – dovanoja net 11 tonų sauso pašaro.

Didžiosioms Lietuvos prieglaudoms – „Penkta koja“, „SOS gyvūnai“, „Tautmilės globa“, „Pifas“, „Linksmosios pėdutės“ ir „Lauros prieglaudėlė“ – dar šiemet bus išdalinta daugiau kaip 180 000 pašaro porcijų, t.y. ilgu laikotarpiu bus pamaitinta daugiau kaip 1000 gyvūnų. Ir ne bet kokio pašaro, o būtent super premium klasės. Parama pašaru taip pat teikiama ir veterinarijos klinikai „Santakos veterinarija“, kuri ne tik konsultuoja, diagnozuoja ligas ir gydo gyvūnus, bet ir užsiima ir šunų kraujo donoryste.

Pasak bendrovės vadovo Andriaus Upto, ši „Vetfarmas“ teikiama parama prieglaudoms nėra tik pavienė akcija – tai yra tęstinė, nuosekli socialinės atsakomybės praktika įmonėje.

„Daugumoje šalies prieglaudų sąlygos išties yra sudėtingos, beglobiams gyvūnams ypač trūksta kokybiško ėdalo. Klaidinga manyti, kad prieglaudoms tinka bet koks, pats pigiausias, pašaras – adaptaciją išgyvenantiems, stresą patiriantiems, įvairių negalavimų kamuojamiems gyvūnams prastas maistas situaciją gali tik pabloginti. Be to, kokybiško ir visaverčio maisto gyvūnas suėda gerokai mažesnį kiekį ir pasisotina kur kas greičiau, nei šeriamas žemesnės klasės pašaru“, – sako A. Uptas.

Savo iniciatyva bendrovė „Vetfarmas“ ne tik siekia atkreipti visuomenės dėmesį į problemas, su kuriomis susiduria gyvūnų prieglaudos, bet ir paskatinti atsakingą žmonių domėjimąsi prieglaudų gyventojais: visiems, kurie iš minėtų prieglaudų priglaus gyvūną, kartu bus įteikta dovana – keliems mėnesiams reikiamas super premium klasės „Josera“ pašaro kiekis, kad gyvūnas lengviau adaptuotųsi naujuose namuose bei išvengtų sunkumų dėl staiga pasikeitusio ėdalo.

Anot Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacijos vadovės, gyvūnų globos tarnybos „Pifas“ direktorės Brigitos Kymantaitės, tokia parama gyvūnų prieglaudoms yra neįkainojama.

„Kai kurie žmonės mano, kad prieglaudose šunys ir katės gali ėsti bet ką, tarkime, maisto atliekas bei likučius, tačiau tai yra klaidingas mąstymas. Į prieglaudą dažnai patenka šunys ir katės su įvairiomis virškinimo bėdomis, todėl, norint sustiprinti jų imunitetą, būtinas geras sausas pašaras. Juk svarbiausia, kad, žmogui pasiimant gyvūną iš prieglaudos, augintinis būtų tinkamai maitintas ir sveikas“, – teigia B. Kymantaitė.

25 metus veikianti bendrovė „Vetfarmas“ yra viena iš lyderių veterinarijos rinkoje. Įmonė, kurioje dirba daugiau kaip 50 profesionalų komanda, tiekia veterinarinius vaistus, vakcinas, veterinarijos instrumentus, pašarus, taip pat teikia gyvūnų profilaktikos ir gydymo sprendimus. Bendrovės klientai – didieji Lietuvos paukštynai, gyvulininkystės kompleksai, pašarų gamintojai bei veterinarijos gydyklos.

3
PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
SkaitytojasPilietisAgnė Recent comment authors
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
naujausius seniausius labiausi vertinti
Pranešti apie
Pilietis
Skaitytojas
Pilietis

taip pat kur VšĮ “Vyšnių sodas” ?

Skaitytojas
Skaitytojas
Skaitytojas

Po to, kai žurnalistai išviešino jų melą, žmonių apgaudinėjimą ir labai jau įtartinas pinigų vaikščiojimo schemas, matyt, nebelabai kas nori su jais ką bendro turėt.

Agnė
Skaitytojas
Agnė

O kur VŠĮ Naminukai?

Panašūs pranešimai

Tyrimas: gyvenimu Lietuvoje patenkinti vis daugiau gyventojų

Evaldas Činga

Norvegai filmuoja serialą „Okupuota“– bus laikinų eismo ribojimų

Donatas Andrijauskas

Nematerialiojo paveldo sąraše – verbos, sutartinės ir kitos tradicijos

BNS

Pirmą kartą istorijoje Niagaros kriokliai nušvito trispalvės spalvomis (VIDEO)

Donatas Andrijauskas

Įspūdingas Pavilnio moksleivių statinys: nulipdė 7 metrų besmegenį

LRT.lt

Pasaulis siunčia 101 sveikinimo žodį Lietuvai (VIDEO)

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika