Gyvenimas

A. Dulkys: kaukių dėvėjimo tvarka griežtės

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys teigia, kad izoliaciją po kontakto su sergančiuoju ketinama trumpinti nuo 14 iki 10 dienų. Ministras atkreipia dėmesį, kad ketinama griežtinti ir kaukių dėvėjimą uždarose erdvėse.

„Dėl kaukių tai tikrai visas Kabinetas susitiko, kad reikia griežtinti taisykles, buvo kalba ir apie nuotolinį darbą. Tik su teisininkais peržiūrėsime dėl statuso: ar tai turi būti ekstremalios situacijos, ar karantino kontekste, nes nuo to priklauso, kieno atsakomybė už taisyklių nesilaikymą“, – Vyriausybėje surengtoje spaudos konferencijoje teigė A. Dulkys,

„Sutrumpinsime izoliacijos terminą nuo dabar esančių 14 dienų iki 10 dienų, mums dabar tai ypač svarbu būtent švietimo ir ugdymo srityje, kad būtų sudarytos geresnės sąlygos“, – informavo jis.

 

Gavę neigiamą PGR testo atsakymą vaikai izoliuotis neturės

Vis tik, ministro teigimu, mokiniams taikoma izoliacijos tvarką ketinamą švelninti. Pasak jo, po kontakto su užsikrėtusiuoju PGR testą atlikę vaikai, gavę neigiamą tyrimo rezultatą, neturės izoliuotis.

„Šiandien mano sprendimais bus pakeistos kai kurios procedūros, tai reiškia, kad nuo šiol bus izoliuojamas tik vaikas, kuriam yra patvirtinta COVID-19 infekcija. Greta sėdėjusiems vaikams, tai yra didelės rizikos kontaktams, bus siūloma atlikti PGR tyrimą“, – sakė ministras.

 

A. Dulkio teigimu, tuo atveju, jei PGR testo atsakymas būtų neigiamas, mokinys iš karto galėtų grįžti į tiesioginį mokymą.

Ministras pabrėžia, kad tuo atveju, jei vaikai atsisakytų testuotis, jiems būtų taikoma 10 dienų izoliacija.

Gailė Jaruševičiūtė-Mockuvienė (ELTA)

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
39 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
fizikos dėsniai
fizikos dėsniai
1 mėnesį

psichopatas.

Freedom
Freedom
1 mėnesį

Tai būs karantinas ar ekstremali padėtis, priklausys ne nuo viruso plėtros, o nuo to, kokiame kontekste geriausiai “įteisinti” kaukių dėvėjimą, kad jis būtų pagrįstas. Ar kas nors tą klouną su išdulkėjusiomis smegenimis gali pažabot ?

Corona
Corona
1 mėnesį

Nors pasprink dulkuti! Nors tu miegok su ją!! 😀

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button