Naujienos

Gedimino prospekte atidarytas LR Seimo lankytojų centras

Pirmadienį Gedimino prospekte atidarytas Lietuvos respublikos seimo lankytojų centras.

Atvėrus lankytojų centro duris, iki šiol Seime organizuojamos ekskursijos bus papildytos įvairiais edukaciniais užsiėmimais, paskaitomis ir diskusijomis, kuriose visuomenė turės galimybę giliau susipažinti su parlamentarizmo istorija, šiuolaikinio parlamento veikla, įstatymų leidybos procedūromis, taip pat bus organizuojami susitikimai su Seimo nariais. Pažymėtina, kad į lankytojų centrą darbo valandomis galės patekti kiekvienas sostinės gyventojas ar svečias be išankstinės registracijos.

Pagrindinis centro veiklos tikslas – skatinti atvirą Seimo ir visuomenės dialogą, užtikrinti Seimo pasiekiamumą, ugdyti atsakingą rinkėją. Lankytojų centras – tai puiki edukacinė erdvė sostinėje, kuri bus draugiška šeimoms, vaikams, pavieniams lankytojams, bendruomenėms ir moksleiviams.

 

Lankytojų centro edukacijos ir ekskursijos papildys ir mokyklų bendrojo ugdymo planuose numatytas pilietiškumo ugdymo pamokas. Pedagogai ir dabar dažnai jas užpildo atvykdami su mokiniais į Seimo rūmus. Tačiau ne kartą yra išreiškę pageidavimą, kad Seimo kanceliarija pasiūlytų kitokių pilietiškumo ugdymo formų.

Seimo lankytojų centro komanda žengia pirmuosius žingsnius, atveria duris ir pirmiausia tikisi dialogo su visuomene, pedagogais ir švietimo darbuotojais, kurie galės ne tik išsakyti savo lūkesčius ir viltis dėl lankytojų centro veiklos turinio, bet ir aktyviai dalyvauti kuriant šią erdvę ir čia vyksiančias veiklas.

Pradiniame lankytojų centro veiklos etape bus analizuojami būsimo lankytojo poreikiai, kuriami edukaciniai užsiėmimai, rengiamos diskusijos ir susitikimai su Seimo nariais.

 

Seimo lankytojų centras įsikūręs Gedimino pr. 60, 01110 Vilnius.

Darbo laikas: I-IV: 8:00-17:00, V: 8:00-15:45.  Kontaktai: tel.: (8 5) 239 6600 el.p. [email protected].

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
romas
romas
2 metus

va kaip švaistomi mokesčių mokėtojų pinigai.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button