Švelninant karantino sąlygas Europoje, lietuviams atsiranda vis daugiau galimybių vasaros atostogas praleisti svetur. Ta proga tarptautinio keleivių pervežimo bendrovė „Ecolines“ atnaujina vieną populiariausių turizmo krypčių autobusu – į Prahą. Lietuvių pamėgtą Čekijos sostinę ir Hradec Kralovę, vykstant per Varšuvą ir Vroclavą, bus galima pasiekti nuo birželio 18 d., o reisai moderniais autobusais bus vykdomi iš Vilniaus, Kauno ir Panevėžio kiekvieną dieną.

Kaip teigia „Ecolines“ įmonės Lietuvoje vadovas Remigijus Dvareckas, Praha šiltuoju metų periodu visuomet traukė lietuvius ne tik dėl savo išskirtinės architektūros, bet ir puikaus Čekijos kulinarinio paveldo. Tad norintiems visa tai patirti patiems, dabar yra viena iš pirmųjų tokių galimybių.

„Šis miestas žavi savitumu ir ne veltui tautiečių įvardijamas kaip vieta, kurią bent kartą gyvenime būtina pamatyti. Čia apstu įvairių pramogų, lankytinų objektų, taip pat organizuojamos nemokamos ekskursijos po įspūdingo grožio senamiestį. O galiausiai, vakare visus įspūdžius galima aptarti vietiniame bare ar restorane, kadangi Praha pasižymi įvairialypiu naktiniu gyvenimu, patenkinančiu ir išrankiausiųjų poreikius“, – teigia bendrovės vadovas.

R. Dvareckas atkreipia dėmesį, kad norintieji keliauti į Čekijos sostinę jau dabar gali įsigyti bilietus. Visgi, pasak jo, būtina suprasti, kad COVID-19 pandemija dar nėra iki galo atslūgusi, todėl situacija tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje gali bet kurią akimirką pasikeisti, o tai gali turėti įtakos ir maršrutų organizavimui. Dėl šios priežasties bendrovė nuolat stebi situaciją ir yra pasirengusi operatyviai reaguoti į bet kokius pokyčius.

„Kruopščiai ruošiamės kiekvieno maršruto atnaujinimui bei kartu su specialistais konsultuojamės, kaip maksimaliai užtikrinti keleivių ir mūsų personalo saugumą. Reisų metu laikomės visų nustatytų karantino laikotarpio rekomendacijų ir reikalavimų, todėl keleiviai privalo dėvėti veido kaukes, o prieš ir po kiekvieno reiso autobusai yra specialiai dezinfekuojami. Vos tik matydami potencialią grėsmę, nedelsiant keisime reisų grafikus bei pardavimų sistemas, kadangi žmonių saugumas yra mūsų prioritetas“, – akcentuoja „Ecolines“ vadovas Lietuvoje.

Bilietų kainos į Prahą išliks nepakitusios – kaip ir prieš karantiną, bilietai šiais reisais kainuos 44 Eur. Bilietus nuo birželio 9 d. galima įsigyti internetu bendrovės tinklalapyje ir Vilniaus „Ecolines“ bilietų kasose adresu Geležinkelio g. 15.

Išvykimo laikai:

Vilnius – Praha: 22:15 h

Praha – Vilnius: 12:30 h

Kaunas – Praha: 23:45 h

Praha – Kaunas: 12:30 h

Panevėžys – Praha: 20:20 h

Praha – Panevėžys: 12:30 h

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist