Naujienos

Dėl statybininkų pažeistos šilumos tiekimo trasos Smolensko gatvėje daliai Naujamiesčio gyventojų ir įmonių laikinai nutrauktas šilumos ir karšto vandens tiekimas

Šiandien, apie 15 val. Vilniaus Naujamiesčio mikrorajone, netoli pastato, esančio Smolensko g. 19, darbus vykdanti bendrovė „Unipresta“ pažeidė šilumos trasos vamzdyną. Dėl šios priežasties Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) užfiksavo stipriai padidėjusį termofikacinio vandens nuotėkį.

15.00 val. VŠT buvo priversta laikinai nutraukti šilumos ir karšto vandens tiekimą tam, kad būtų galima lokalizuoti ir suremontuoti pažeistą termofikacinio vandens vamzdyną. 

Tiekimas nutrauktas 25 objektams Smolensko g. 6, 10A, 11, 13, 15, Birželio 23-osios g. 2, 4, 6, 8/2, 10A (4, 5), Statybininkų g. 1, 4, 8, Naugarduko g. 53, 55.

Šiuo metu VŠT imasi visų įmanomų veiksmų nustatant tikslią šilumos trasos pažeidimo vietą ir jo mastą, siekdama kaip galima greičiau pašalinti sukeltą avariją ir atstatyti įprastą termofikacinio vandens tiekimą vartotojams.

Kada avariją bus pašalinta – VŠT informuos vėliau, kai tik bus nustatyta tiksli jos vieta ir konkretūs trasos pažeidimai.


Informacija apie laikiną šilumos ir karšto vandens tiekimo nutraukimą dėl minėtos priežasties VŠT pateikia klientams skirtoje savitarnos svetainėje (www.chc.lt). Naujamiesčio gyventojai, kurie naudojasi savitarnos svetaine, apie tai bus informuoti individualiai jų nurodytais elektroninio pašto adresais.

Patirtą žalą ir nuostolius bendrovė įvertins atlikus visus avarijos padarinių šalinimo darbus.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button