Naujienos

Beveik 2 tūkst. medikų automobilius pasižymėjo specialiu ženklu

Lietuvos medikai verti didžiausios pagarbos, todėl šiomis dienomis gatvėse turėtų pasirodyti pirmieji automobiliai, pažymėti specialiu lipduku. Jie perteiks ypatingą žinutę visuomenei ir kiekvienas galės suprasti, kad transporto priemonę vairuoja gydytojas, slaugytoja ar kitas medicinos personalas.

Šio laikotarpio fronto linijos bus mūsų ligoninės. O karo su virusu didvyriai – mūsų medikai. Saviizoliacija yra vienas iš ginklų, kuriuo mes galime naudotis, o kiekvienas pilietis gali prie šios kovos, pagal savo galimybes, prisidėti ir kitaip. Mūsų jėga yra bendrystėje. Todėl Lietuvoje daugėja verslų, organizacijų, kurios pačios imasi iniciatyvų. Viena iš jų yra reklamos gamintojų asociacija ,,BSMA“. Mes, kaip ir dauguma piliečių, dėkojame medikams ir medicinos personalui, kovojantiems su COVID-19, kurie kasdien rizikuoja savo sveikata ir gyvybe šioje kovoje. Todėl kartu su vienos iš Vilniaus poliklinikų, GMP (greitosios medicinos pagalbos) skyriaus vedėju, gydytoju Mark Barkovski, sugalvojome spausdinti ir dovanoti lipdukus medicinos personalui. Jie skirti klijuoti ant automobilių, kur būtų matomi ir skleistų taip svarbią šiuo metu žinią ,,Lieku darbe dėl tavęs. Lik namuose dėl manęs“.

Šiuo metu iniciatyva yra sparčiai populiarėjanti tarp medikų. Per keletą dienų atspausdinta beveik 2 tūkst. lipdukų, kurie pristatomi visoje Lietuvoje. ,,Džiaugiamės galėdami prisidėti prie palaikymo medikams ir tikimės, kad visuomenė, pamačiusi pažymėtus automobilius, taip pat bus maloniai nustebinta ir įsiklausys į siunčiamą žinutę“, – teigia BSMA atstovas Darius Mačiulis.

 

Verta pakartoti dažnai girdimą tiesą, kad kiekvieno mūsų elgesys turi lemiamos reikšmės šioje kovoje su virusu. Kad sulėtintume pandemijos plitimą ir laimėtume laiko susirgusiems gauti tinkamą gydymą, mes privalome griežtai riboti socialinius kontaktus. Taip mes padėsime išsaugoti brangiausią ką turime – gyvybes. O prie jų gelbėjimo prisidedantys medikai yra verti didžiausios pagarbos. Pamatę automobilį su užklijuotu lipduku ,,Lieku darbe dėl tavęs. Lik namuose dėl manęs“, prisiminkime tai. 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
171 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
BeReklamu

Jo, uz tai, kad nebegydo kitu ligu, uzsidare kabinetuose, o dar ir kaukemis prekiauja, jiems reikai lipduku..:(

Jevgenija

aš irgi norėčiau.

Jul

Kur gaut tokių lipdukų?

Lina

As irgi noreciau tokiu lipduku…

dgfdfh

ghd
hg

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button