Naujienos

Ar sudėtinga gauti kreditą internetu?

Jei norite kredito, turite atlikti patvirtinimo procesą. Kredito kortelės išdavėjas peržiūrės jūsų paraiškos informaciją ir kredito istoriją, kad nustatytų, ar turite teisę gauti kreditą. Kai kurie kredito kortelių išdavėjai leidžia internetu patikrinti, ar esate kvalifikuotas. Tai gali suteikti jums supratimą apie kredito korteles, kurioms labiausiai tikėtina, kad galėtumėte gauti, ir sutaupysite iššvaistytos kredito kortelės programos.

                Kodėl jums gali būti sunku gauti kreditą. Tam tikri kvalifikacijos nauji kriterijai gali skirtis priklausomai nuo kredito kortelės išdavėjo ir netgi to paties kredito kortelės išdavėjo kredito kortelių, yra keletas dalykų, dėl kurių sunku gauti kredito kortelę, nesvarbu, dėl kurios kortelės kreipiatės. Deja, jei kuris nors iš šių dalykų jums tinka, jums gali būti sunkiau gauti patvirtinimą dėl kredito kortelės. Jūs esate jaunesnis nei 21 metų. 2000-ųjų pradžioje studentams ir kitiems jauniems suaugusiems buvo labai lengva gauti kredito korteles. Vyriausybė nusprendė, kad tai šiek tiek per lengva, ir priėmė teisės aktus, pagal kuriuos kredito kortelių išdavėjai privalo patikrinti jaunesnių nei 21 metų pareiškėjų pajamas. Jei esate jaunas suaugęs žmogus, prieš pateikdami paraišką dėl kredito kortelės įsitikinkite, kad turite reguliarių ir patikimų pajamų.

                  Jūs niekada anksčiau neturėjote kredito. Žmonės, tik pradedantys gauti kreditą, susiduria su dilema. Turite turėti kreditą, kad galėtumėte gauti kredito kortelę, bet negalite gauti kredito, nes negalite gauti patvirtinimo. Pirmąją kredito kortelę dažnai gauti yra sunkiausia, nes reikia rasti kredito kortelės išdavėją ir kreditinę kortelę, kuri tiktų žmonėms, neturintiems kredito istorijos. Neseniai iškėlėte bankroto bylą. Labai nedaug kredito kortelių išdavėjų nenori rizikuoti dėl pareiškėjo, kuris ką tik išėjo iš bankroto. Kai kurie kredito kortelių išdavėjai nepatvirtins jūsų tol, kol bankrotas nebus visiškai pašalintas iš jūsų kredito ataskaitos. Palaukite bent metus po bankroto patvirtinimo, prieš vėl kreipdamiesi dėl kredito. Jei neseniai 30 ar daugiau dienų vėlavote atsiskaityti kredito kortele, jums gali būti sunkiau gauti patvirtinimą dėl kredito davimo, net jei dėl pavėluoto mokėjimo jūsų kredito balas labai nesumažėjo. Pavėluoti mokėjimai rodo, kad esate rizikingas skolininkas. Sumokėjus kelis mėnesius laiku, pavėluotas mokėjimas turi mažiau įtakos jūsų kredito reitingui ir jums bus lengviau gauti patvirtinimą.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button