Pastaruoju metu grožio procedūros yra tarsi „ant bangos“ – nuomonės formuotojai dalinasi jiems atliktų injekcijų ar net plastinių operacijų vaizdais ir atrodo, kad kiekvienas aplink jau kažką išbandė. Tačiau ar visas procedūras tikrai reikia išbandyti kiekvienam? Jei kalbame apie plaukų šalinimą lazeriu, tuomet – taip.

Depiliacijos lazeriu esmė – visiems laikams sunaikinti plauko folikulą, kad plaukelis iš jo daugiau nebeataugtų. Šiam tikslui pasiekti naudojama lazerio šviesos energija, kuri nukreipiama į aktyvioje augimo fazėje esantį plauko svogūnėlį. Taip jis sunaikinamas, aplink esant oda nepažeidžiama, o tuo metu augęs plaukelis per keliolika dienų savaime pasišalina iš odos. Šiems plaukams iškritus lieka tik švelni ir lygi oda.

Tačiau ar toks metodas yra tinkamas kiekvienam? Tikrai ne. Pirmiausia, reikėtų atkreipti dėmesį į plauko spalvą. Šiuo metu dar nėra tokių lazerių, galinčių pašalinti visiškai šviesius, žilus plaukus arba, vadinamus, pūkelius. Tam, kad lazerinė epiliacija būtų veiksminga, plaukas turėtų turėti bent šiek tiek pigmento – spalvos. Pasaulinėje praktikoje dažnai vadovaujamasi principu, kad jei plaukas yra tamsesnis už kūno odą, tuomet lazerinis gydymas turėtų būti veiksmingas. Todėl natūralu, kad geriausią ir greičiausią efektą pastebi šviesios odos ir tamsių plaukų žmonės.

Kitos priežastys, kada lazerio reikėtų vengti, susijusios su įvairiomis ligomis, patologijomis, organizmo būklėmis. Lazerinė depiliacija neatliekama esant neaiškios kilmės bėrimams, infekcijoms, karščiuojant, taip pat sergant onkologinėmis ar ligomis. Nėštumas taip pat priskiriamas prie griežtų kontraindikacijų, tuo tarpu maitinimo metu procedūra labiau nerekomenduojama nei draudžiama. Moters organizme maitinimo metu dar vyksta įvairūs hormonų pokyčiai, todėl lazerinės depiliacijos efektyvumas gali būti neaiškus, prireikti daugiau vizitų. Kai kuriuose šaltiniuose teigiama, kad dėl streso organizmui taip pat gali sumažėti ir pieno kiekis.

Atmetus šiuos gana retus atvejus, kai plaukų šalinimas lazeriu neatliekamas, procedūra sulaukia itin didelio populiarumo tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus klientų tarpe. Ji užtikrina ne tik higieną, bet ir komfortą, taupo ir taip brangų laiką. Jaunesnio amžiaus moterys dažniausiai renkasi, pažastų, bikini, kojų zonos šalinimą, vyresnio amžiaus klientėms itin aktualu tampa ir plaukelių šalinimas veido zonoje, na o vyrai dažniausiai atvyksta pažastų, nugaros, krūtinės zonų depiliacijai. Be komforto, tai itin aktualu ir tiems, ką vargina nuolat įaugantys plaukeliai, jei po kitų plaukų šalinimo metodų lieka nemalonūs reiškiniai kaip bėrimai, įpjovimai. Įprastai rekomenduojamas maždaug 6 procedūrų kursas, vizitus planuojant kas 4-7 savaites.

Taigi, plaukų šalinimas lazeriu pasaulyje ir Lietuvoje taip išpopuliarėjo tikrai ne veltui – šios inovatyvios procedūros tapo neskausmingos ir savo duodamais rezultatais jau džiugina tūkstančius žmonių visame pasaulyje! Na o siekiant geriausio rezultato ir maksimalaus saugumo, lazerinę depiliaciją vertėtų atlikti tik licencijuotose medicinos įstaigose.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar karinių pratybų metu Vilniuje turi būti skelbiama komendanto valanda?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist