Naujienos

Antakalnio poliklinika pacientus priims ir per didžiąsias metų šventes

Antakalnio poliklinika pacientus per didžiąsias metų šventes aptarnaus įprastu darbo grafiku. Toks sprendimas priimtas reaguojant į susiklosčiusią situaciją šalyje bei būtinybę kiek įmanoma skubiau gauti medicininę pagalbą tiek pacientams, tiek sveikatos apsaugos sistemos darbuotojams, kovojantiems su COVID – 19 proveržiu šalyje.

Anot poliklinikos direktoriaus, nepertraukiamas poliklinikos darbas šiandien yra būtinas, nes tiek Vilniaus mieste, tiek visoje šalyje pacientams darosi vis sudėtingiau patekti pas medikus, kurie, kaip žinoma, didžiąja savo darbo apimtimi kovoja su COVID – 19 protrūkiu.  „Įvertinus visas aplinkybes tikime, jog mažiausia ką galime padaryti, padedant savo kolegoms šioje  kovoje, tai dirbti kartu ir padėti pacientams gauti būtinas sveikatos priežiūros paslaugas“, – sako Antakalnio poliklinikos direktorius Evaldas Navickas.

Iki šiol buvo įprasta, kad poliklinika švenčių dienomis nedirba, o pacientus esant skubios pagalbos poreikiui aptarnauja kitos gydymo įstaigos.

 

Paslaugos bus teikiamos ūmiai susirgusiems ir karščiuojantiems pacientams

Švenčių dienomis Antakalnio poliklinikos šeimos ir vaikų ligų gydytojai poliklinikos pacientus konsultuos nuotoliniu būdu, o jei bus poreikis, kvies pacientus atvykti ir atlikti instrumentinius ar laboratorinius tyrimus bei išsamesnę apžiūrą.

„Norime, kad mūsų teikiamos paslaugos švenčių metu būtų kuo labiau prieinamos, saugios ir kuo tikslesnės. Todėl poliklinikoje veiks radiologijos skyrius ir laboratorija, kurioje bus galima atlikti ir COVID-19 PGR testus“, – aiškina E. Navickas.

Antakalnio poliklinikos darbo laikas švenčių dienomis

Gruodžio 24 d. nuo 7:00 iki 20:00 val. šeimos ir vaikų ligų gydytojai dirbs nuotoliniu būdu, o įvertinę paciento sveikatos būklę ir paslaugos suteikimo būtinybę, kvies jį atvykti į poliklinikoje veikiančius karščiavimo kabinetus ir pas budinčius gydytojus.

 

Taip pat šią dieną būtinąją pagalbą teiks ir gydytojai odontologai.

Antakalnio poliklinika dirbs ir gruodžio 25 d.  bei gruodžio 26 d.  „Jei matysime kad pacientams reikalinga pagalba, planuojame dirbti ir gruodžio 27 d.“, – teigia E. Navickas

Tikslus darbo laikas bus paskelbtas Antakalnio poliklinikos internetiniame puslapyje artėjant šventėms.

Pacientai, kuriems  bus reikalinga pagalba švenčių dienomis turi kreiptis į Antakalnio poliklinikos registratūrą 85 2342515

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
15 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button