Aktualijos

Vyriausybė turėtų diskutuoti apie leidimą veikti kirpykloms ir parduotuvėms

Vyriausybė trečiadienį turėtų diskutuoti apie leidimą veiklą atnaujinti grožio salonams ir ne maisto prekių parduotuvėms.

„Norėtume pasiūlyti Vyriausybei, kad galėtų jau dabar veikti ne tik maisto produktais prekiaujančios parduotuvės, bet ir kitos nebūtinųjų prekių parduotuvės, jeigu jos turi atskirą įėjimą iš lauko pusės ir gali riboti pirkėjų srautus. Taip pat norėtume pasiūlyti atlaisvinti tam tikras paslaugas, būtent teikti grožio paslaugas, bet užtikrinant, kad vienu metu būtų ribojamas žmonių skaičius“, – pirmadienį po Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžio sakė sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Tuo metu ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė neįvardijo tikslios dienos, kada galėtų atsidaryti minimos parduotuvės ir grožio paslaugų teikėjai, tačiau tikėjosi, kad tai įvyks netrukus.

 

„Mums jau šiandien tas pasiekimas, jog sumažėjo atvejų skaičius iki 500 (per 14 dienų – ELTA) 100 tūkst. gyventojų, leidžia ir spręsti šią savaitę, ir artimiausiu metu jau galvoti apie atidarymą. Konkrečios kažkokios dienos negaliu pasakyti, bet tikiuosi, kad netruksime ir galėsime pasinaudoti tomis paslaugomis ir verslai atsidarys“, – sakė A. Armonaitė.

Kirpyklos ir dauguma parduotuvių neveikia nuo gruodžio 16 dienos, kai buvo įvestos sugriežtintos karantino priemonės.

Kornelija Mykolaitytė (ELTA)

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button