Aktualijos

Vyriausybė trečiadienį ketina diskutuoti apie galimus karantino pokyčius

Vyriausybė trečiadienį vyksiančiame posėdyje ketina svarstyti galimus karantino pokyčius.

Visgi antradienį ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė nebuvo linkusi komentuoti, apie kokius galimus karantino atlaisvinimus diskutuos Ministrų Kabinetas. Premjerė sakė, kad ministerijos yra parengusios daug siūlymų, tačiau, I. Šimonytės nuomone, planais pasidalinus per anksti, jie imami interpretuoti kaip jau įvykę sprendimai.

„Sutarkime, kad rytoj po posėdžio Vyriausybė viską pristatys, todėl, kad turėjau jau ne vieną tokį epizodą, kai kažkas iš mano pasakymo, jog kažkas įvyks, jeigu bus vienaip ar kitaip, išgirsta tik tą dalį, kad kažkas įvyks, bet neišgirsta dalies apie jeigu. Ir paskui turim tokių įvairių nesusipratimų“, – antradienį sakė I. Šimonytė.

 

Visgi Vyriausybės vadovė užsiminė, kad trečiadienio posėdyje Ekonomikos ir inovacijų ministerija gali teikti siūlymus dėl Imuniteto paso įgyvendinimo.

ELTA primena, kad balandžio 7 d. rytą I. Šimonytės Ministrų Kabineto narė Aušrinė Armonaitė kalbėjo, kad Vyriausybė svarstys visų prekybininkų veiklos atnaujinimo klausimą. Visgi Vyriausybė praėjusį trečiadienį nusprendė kuriam laikui atidėti prekybos centrų atvėrimą. Ministrė pirmininkė tuomet pabrėžė, kad apie atvėrimą buvo galima svarstyti praeityje, tačiau tuo metu atveriant papildomas veiklas dar labiau pablogėjusi situacija reikalautų smarkesnių suvaržymų, kurių norima išvengti.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
7 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button