Aktualijos

Vyriausiasis Vilniaus architektas M. Pakalnis siūlomas „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimui

Šiandien Vilniaus miesto taryba pritarė siūlymui teikti Mindaugo Pakalnio, vyriausiojo miesto architekto kandidatūrą „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimui, skiriamam Lietuvos savivaldybių asociacijos. 

Miesto savivaldybėje daugiau nei 5 metus dirbantis M. Pakalnis siūlomas apdovanoti už Vilniaus Bendrojo plano parengimą ir jo principų pristatymą visuomenei ir miestą plėtojančiam verslui. Bendrajame plane įdiegtus tvarios urbanistikos principus, miesto centrinės dalies konversijos skatinimą, pramoninių teritorijų sugrąžinimą į sostinės gyvenimą – kompaktiško, žalio, gyvo Vilniaus plėtrą, kurio vienas ryškių pavyzdžių – naujo rajono Paupio gimimas. M. Pakalnis įvertintas ir už miestiečiams bei NT plėtotojams svarbių dešimties architektūros ir urbanistikos taisyklių sukūrimą ir jų sklaidą Lietuvoje bei tarptautinėje erdvėje, tikslus žinančios, darnios miesto plėtros siekiančios sostinės architektų bei miesto plėtros specialistų komandos subūrimą.

Pagal „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimų reglamentą, apdovanojimo laureatas būna pagerbiamas visoje Lietuvoje. Jo iniciatyvos ir nuveikti darbai garsinami ne tik sostinėje, bet ir bendruomenėms kitose Lietuvos savivaldybėse. Lietuvos savivaldybių asociacijos apdovanojimo „Auksinės krivūlės riteris“ tikslas – pagerbti žmones, nusipelniusius Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui. Šių metų kandidatai Lietuvos savivaldybių asociacijai bus teikiami iki rugsėjo 27 d.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
26 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Saulius
Saulius
2 mėnesius

tai yra tiesiog pasityčiojimas iš visų vilniečių. žmogus padėjęs naikinti Vilniaus paveldą dar ir apdovanojamas. Daug metų kalėjimo geriausia dovana.

CityVibes
CityVibes
2 mėnesius

Nesuprantu iš kur tiek daug hate’o – žmogus tikrai padarė daug miesto labui.

Paulius
Paulius
2 mėnesius

Pritariu, manau kad tai yra nuostabus architektas su labai aiškia vizija – tikras šviesos spindulys tamsos karalystėje.

Vilnietis
Vilnietis
2 mėnesius

O as manau, Mindaugas saunuolis. Vilnius, prie sio vyr architekto, tampa tikras europietiskas miestas. Labai dziaugiuosi gyvendamas Vilniuje.

Ash
Ash
2 mėnesius

Kas ji nominuoja? Pilaite su Perkunkiemiu?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button